Straplez Abiye Modelleri

 

Bayanların özel gün ve gecelerde en çok tercih ettiği kıyafet seçenekleri arasında abiyemodelleri yer alırken, elbette ki pek çok moda tasarımcısının dizaynı olan kıyafetler ilginizi çekmeye devam ediyor. Mesela, son yıllarda kullanılan japon style kıyafetler, farklı renk tonları ile dikkatinizi çekenler arasında olabilir.

Siyah beyaz abiye

                Yaka tasarımı olarak göğüs dekoltesine izin veren straplez abiye modelleri, siyah ve beyaz renk kullanılarak dizayn edilebilir. Etek kısmı siyah ve göğüs kısmı beyaz olan bu model de, arkadan bir fermuar ile kullanım kolaylığı sunulmuştur. Yine yan kısımlarında kullanılan dekolte ve siyah kumaş eklemesi de modelin şıklığını ön plana çıkarmıştır. Bu model de ise, transparan bir pelerin kullanılarak, etek kesim detayı da asimetrik olarak tasarlanmışken, aslında normalinden farklı bir tasarım olarak sizlere sunulmuştur diyebiliriz.

Koldan askılı modeller

Straplez yaka kesiminin yanı sıra, omuz dekoltesini farklı bir şekilde ortaya koyan, her iki koldan da askı detayları şeklinde dizayn edilen bu modeller de, etek kesimi, asimetrik ya da simetrik olarak tercih edilebilir. Aslında asimetrik etek eksim detayları modelleri daha şık ve modern gösterirken, simetrik kesim detaylı abiye kıyafetler ise daha klasik ve sade tarza sahip olan bayanların seçimlerinden olmuştur.

Uzun abiyeler

Bacaklarınızı kapatmak ya da dekolte vermek istemiyorsanız, uzun kesim detayları ile şekillendirilmiş olan yandan da hafif bir yırtmaç verilmiş model isteklerinizi karşılayabilir.