Genç Anne Elbiseleri

Günümüzde tasarlanan elbiseler hem şıklık hem de rahatlık konusunda elverişli elbiselerden oluşmakta. Özellikle de genç anne elbiseleri gerek renk seçenekleri gerekse tasarımsal olarak yeni sezonda şıkır şıkır. Anne elbiseleri için şunu söylemeliyiz ki elegan seçimler yaparak şık seçimlerde bulunabilirsiniz. Omuz detaylandırması olan modern tasarımlar bu sezonun popüler parçalarından bir tanesidir. Genç anneler için ikili takımlar ve balık abiye modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Sadelikten yana olanlar için ise düz kesim dökümlü kumaştan tasarlanan elbiseleri önerebiliriz. Düz sade tasarımlı olan elbiselerin yanı sıra japon tipi elbise modeli tercih eden anneler için hafif sırt dekolteli modelleri seçmelerini öneririz. Tasarımsal olarak da drape ile hareketlilik katılan modeller sizleri daha şık gösterecektir.

Anne kız elbise önerileri

Anne kız kombinleri hem davetler hem de özel günler için ideal seçeneklerden. Özellikle de bir örnek giyinmek isteyen genç anneler için. Tesettür giyimi benimseyen kadınlar için de genç anne elbiseleri önerisinde bulunabiliriz tabiî ki de . Marka olarak Sefamerve veya Modanisa’ da iki parçalı, tek bir parça tasarımda anne elbiseleri bulunmakta. Klasik elbise modellerinden ise pul detaylandırmalı ve tül detaylandırmalı elbiseler oldukça revaçta. Birkaç parçadan oluşan tulumlar da popüler. Spor giyim tarzını benimseyen kişilere görünüm olarak fırfır detaylı olan modelleri de önerebiliriz.

Zarif bir detaylandırma istiyorsanız kayık yaka elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Bu noktada sizlere önerimiz kısa boylu iseniz tercihiniz balık etek modellerden yana olmamalıdır. Daha kısa ve A kesim olan seçenekten yana kullanmalısınız.

Renk seçeneği olarak bu sezon hemen her renk tonlamasını detaylandırmalarda görebilmemiz mümkün. Ama bizce yine naturel tonların koleksiyonlarda hakim olduğunu söyleyebiliriz. Buda bizlere pastel tonların ön plana çıkacağını göstermekte. Lakin en renkli seçeneklerden zümrüt yeşili, gece mavisi ve bordo renkleri bu sezonda yine revaçta.