Mazi Butik Trençkot

Butik olarak değerlendirdiğimizde kadın giyim markalarından olan Mazi Butik’ de hem ekonomik olarak hem de oldukça şık giyim ürünleri bulunmakta. Mevsimlik olarak trençkot modelleri önümüzdeki sezon rağbet göreceğe benziyor. Mazi butik de bu alanda satışa sunmuş olduğu trençkot modelleri ve renk seçenekleri ile ön planda. Bunun dışında alt-üst takımlar, tulumlar, elbiseler, pijama takımları, aksesuarlar ve benzeri kategorilerde ürünler Mazi Butik kapsamında satışa sunulmakta.

Mazi Butik İkili Takım

Mazi butik ikili takım modellerine göz attığımızda sezonun renklerinin takımlarda hakim olduğunu söyleyebiliriz. Spor takım modelleri olduğu gibi klasik formda da ikili takımlar bulunmaktadır. Takım modellerinde salaş ve muhafazakar giyime uygun olan modellerin yanı sıra crop tarzda alt üst takımlarda bulunmaktadır.

Renk seçenekleri olarak da bebe mavisi, hardal, gri, haki, bordo, bej, antrasit, kiremit, kahve rengi ve tonları, mavi, mint, lila, saks mavisi, taba ve benzeri renk seçeneklerinin takımlarda hakim olduğunu söyleyebiliriz.

Mazi Butik Abiyeler

Mazi butik abiye modelleri daha çok elbise tarzı modeller olmakta. Bunun dışında ağırlıklı modeller olduğunu söyleyemeyiz. Bu elbiseler genellikle günlük ve yemek tarzı davetlerde tercih edilebilecek elbiselerdir. Desen olarak çiçekli, geometrik tasarımlarda, şifon kumaş türünde elbise modelleri bulunmaktadır. Elbise modellerinde bulunan kemer detaylandırması kuşak detaylandırması bulunmakta.

Mazi Butik Eşofman Takımı

Eşofman takımları modeli olarak da şık modeller bulunmaktadır. Eşofman takımları özellikle de son zamanlarda sık tercih edilmekte. Eşofman takımları giyimi kolay rahat kullanımlı olduğundan hemen hepimiz son zamanlarda eşofman takımları temin eder olduk. Mazi butik de seçenek olarak geniş bir eşofman takımı modeli yelpazesi bulunmakta.