Beyaz Nikah Abiyeleri

Saflığı ve temizliği simgeleyen beyaz renk nikah günlerinin vazgeçilmez rengidir. Hiç kuşkusuz ki nikah töreni deyince bayanların aklına lk gelen şey beyaz renk nikah kıyafeti olacaktır. Kimi sadelikten, kimi ise gösterişten yana tercihler yaparken modeller her ne kadar fark etse de renk seçiminde gözler hep beyazı aramaktadır. Siz de bir ömre ‘’Evet’’ diyeceğiniz bu özel günde en berrak halinizi yansıtacak bir elbise seçimi yapmak isterseniz beyaz nikah abiyeleri arasından tarzınıza uygun olana karar verebilirsiniz.

Bu aşamada sizlere en önemli uyarımız vücut tipinize uygun bir abiye seçimi yapmanızdır. Eğer ince bir vücuda sahipseniz neredeyse her modeli tercih edebilirsiniz, Ancak kısa boylu ve hafif kilolu bir yapınız varsa kısa ve bol kesim beyaz abiyelerin size uygun olacağını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

İnce bir vücuda sahipseniz belinizin ve bacaklarınızın güzelliğini ön plana çıkaracak önü kısa arkası uzun straplez kesim beyaz abiye tercih edebilirsiniz. Nikah gününüzde bu tarz bir abiye ile havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kısa abiye tercih etmek isteyenlerdenseniz son dönemlerde kısa dantelli beyaz nikah kıyafetleri oldukça trend. Yine dantel detayları ile süslenmiş bir taç kullanarak nikah şıklığını yakalayabilirsiniz.

Armut vücut tipine sahipseniz, basen ve kalça bölgesindeki fazlalıkları gizlemek için üst kısmı dar, etek kısmı ise bol kesim nikah elbisesi tercih edebilirsiniz. İşlemelerle süslenmiş bir abiye seçimi yaparak nikahınızda göz kamaştırmanız mümkündür.

Eğer kalabalık bir nikah töreni ile evlilik planı yapıyorsanız uzun beyaz nikah abiyeleri tam size göre bir seçim olacaktır. Özellikle 2019 yılının moda trendleri arasında yer alan İspanyol kol detaylı abiyeler nikah törenlerinde asil bir görünüm sağlıyor.

Minyon tipli ve zayıf bayanlar için kısa İspanyol kol nikah abiyeleri son derece şık bir seçim oluyor. İspanyol kol detayına sahip bir nikah elbisesi seçiyorsanız saç modelinizi sade tutarak elbisenizin detayını ön plana çıkarabilirsiniz.

Asil görünmeyi ve trend abiye modelleri ile nikah gününe damga vurmayı hedefleyenler için tüllü, püsküllü ve dantelli detayların bir arada kullanıldığı modern beyaz abiyeler ideal bir seçim olmaktadır.

Tesettür beyaz nikah abiyeleri son yıllarda kapalı bayanlar için özel olarak hazırlanan modelleri ile ilgi çekiyor. Özellikle başörtüsünde kullanılan püskül ve inci gibi detaylar mükemmel bir şıklık sunuyor.

Nikah ve düğün günlerinin vazgeçilmezi olan balık kesim abiyeler moda trendleri arasındaki yerini koruyor. 2019 yılında dantel detaylara sahip balık kesim beyaz nikah abiyeleri sezona damga vurmaya hazırlanıyor.