Pelerinli Abiye Modelleri

Düğün, nişan, söz ve özel davetlerde bayanların en fazla tercih ettiği kıyafet modeli abiye elbiseler oluyor. Abiye modelleri her geçen gün farklı modelleri ve renk seçenekleri ile bayanları büyülüyor. Birkaç sezondur trendler arasında yer alan pelerinli abiye modelleri ihtişamlı görüntüsü ile bayanların en beğendiği modellerden oluyor. Pelerinli abiyeler hem tesettür, hem de açık modelleri ile vitrinlerde yer alıyor. Özellikle 2019 modasına baktığımızda ünlü tasarımcıların kreasyonlarında pelerinli abiye modellerini görüyoruz. Katıldığınız davetlerde abiye seçiminiz ile fark yaratmak ve ihtişamlı bir elbise tercih etmek istiyorsanız pelerinli abiyeler sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Pelerinli düz abiye modellerinde kullanılan taş işlemeler kendine güvenen ve ışıltıdan hoşlananlar için mükemmel bir seçimdir. Bu tarz iddialı bir abiye modeli kullanırken çanta ve aksesuar seçiminizi abartmamanızda fayda var.

İşlemeli pelerinli abiyeler sezonun en ilgi çekici modelleri arasında yer alıyor. Hem işleme detayı, hem de taş süslemelerinin kullanıldığı bir abiye seçimi yapıyorsanız saç modelinizi sade tutmanız şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Göğüs kısmında hafif dekoltenin yer aldığı dar ve pelerinli bir abiye tercih ediyorsanız saçlarınızı toplayarak elbisenizin ihtişamını ön plana çıkarabilirsiniz.

Pelerinli abiyeler son dönemlerde özellikle nişan ve kına geceleri için tercih ediliyor. Özel gecelerde fark yaratmak ve pelerin ile özelliğini ortaya koymak isteyen bayanların kabarık abiyelerden hoşlanmıyorsa pelerinli abiye tercih etmesi ideal oluyor.

Özel davetlerde hem şık, hem de iddialı bir stil yakalamak isterseniz taşlar ve özel işlemelerle süslenmiş pelerinli abiyeleri tercih edebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta elbisenizdeki detayların ön plana çıkması için saç, makyaj ve aksesuar gibi seçimlerinizi sadelikten yana tercih etmenizdir.

Son yıllarda tesettür modasında yaşanan farklılık ve ihtişam abiye modellerinde de kendini gösteriyor. Özel olarak tasarlanmış pelerinli tesettür abiye modelleri kapalı bayanların beğenerek kullandığı modellerden oluyor.

Pelerinli tesettür abiyelerde kullanılan dantel ve taş işleme detayları şıklığını ön plana çıkarmak isteyen bayanlar için mükemmel bir fırsat oluyor.

Tesettürlü bayanların da aradığı şıklığı bulduğu pelerinli abiye modelleri özel gecelerde birçok kadının en beğendiği modeller arasında üst sıralarda yer alıyor. Siz de beğendiğiniz pelerinli abiye modeli ile özel davetlerde şık ve iddialı görünmeyi başarabilirsiniz.