Dantelli Balık Etek Abiye Modelleri

Balık etek abiye kesim şekli açısından balık görünümünü yansıttığı için bu ismi almaktadır. Vücut hatlarını ön plana çıkaran balık abiyeler günlük yaşam için uygun değildir. İddialı bir model olan balık abiye düz ve kusursuz bir vücut yapısı gerektirmektedir. Vücudu düzgün olmayan birisi balık etek abiye tercih ettiğinde kesinlikle yanlış bir seçim yapmış olacaktır. Özellikle son yılların modası olan dantelli balık etek abiye modelleri şıklığı bir adım daha ön plana çıkarmaktadır. Siz de kendinize ve vücudunuza güveniyorsanız iddialı olmak için özel gecelerde balık abiye tercih edebilirsiniz.

Balık abiye modeli tercih ederken vücudunuzu ön plana çıkarmaktan çekinenlerdenseniz siyah renk her zaman için en asil seçim olacaktır. Özellikle kollarında dantel detayına yer verilen balık etek abiyeler sezonun ilgi çeken modellerinden oluyor.

Nikah ve düğün gibi özel günlerde balık etek abiye modelleri ile daha sade bir gelin olabilirsiniz. Özellikle kabarık gelinlik kullanmak istemeyenler için beyaz balık etek abiyeler avantaj sağlamaktadır.

Özel gecelerde şıklığınızı ön plana çıkarmak ve iddialı görünmek isteyenlerdenseniz mavi balık etek abiye modelleri ile bunu başarabilirsiniz. Üst kısmı dantel detaylı eteği düz modeller vücudu daha düzgün bir forma ulaştırmaktadır.

Balık etek abiyelerde etek kısmı tül detaylarla üst kısmı ise dantel detaylarla şekillendirilmiş zarif modeller birçok kadını büyülüyor. Renk seçiminde sadelikten yana olanlar için krem tonlarda abiye seçimi yapmak ideal seçimlerden oluyor.

Birkaç sezondur trendler arasındaki yerini koruyan metalik renkler abiye elbiselerde de ön plana çıkıyor. Dantel ve metalik renk buluşumu ile göz kamaştırmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış balık abiye modelleri mevcut.

Dantel detaylı kırmızı balık etek abiyeler katılacağınız her ortamda sizi gecenin yıldızı yapmaya yetecektir. Eteği diz altından itibaren kabaran balık abiyelerin vücut hatlarını dengelediğini de hatırlatmakta fayda var.

İnce bir vücut yapısına sahipseniz dar kesim balık etek abiye modeli tercih edebilirsiniz. Özellikle hafif bir göğüs dekoltesi ile abiyenizin havasını ikiye katlamanız mümkündür.

Kadınsı görünümünüzü ön plana çıkarmak istiyorsanız dantel detayının cazibesinden faydalanabilirsiniz. Balık kesim abiyelerde sırt dekolteli modeller için kullanılan dantel detayı oldukça zarif bir tarz yaratıyor.