Yeni Abiye Tesettür Etek Modelleri

Abiye elbise giymek yerine özel gün ve gecelerde farklı alternatif düşünen kapalı bayanlarımız için yeni abiye tesettür etek modelleri hazırladık. Tabi abiye eteği ilk defa giyecekler ya da önceden giymiş, fakat farklı nasıl kombine edileceği konusunda bazı alternatifleri merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Tesettür alışveriş sitelerinde en güzel ve yeni abiye tesettür etek modellerini bir araya getirdik.

Abiye Balon Etek Tarzı

Balon etek tarzı, abiye etek olarak en çok göze çarpan modellerden biridir. Hem kısa, hem de uzun modelleri olan abiye balon eteklerin, uzun modelleri tesettürlü bayanlarımız için harika olacaktır. Kesinlikle, “Uzun modelleri iyi durmaz” tarzı olumsuz düşüncelere kapılmayın. Eğer kalça kısmınız fazla kalın değilse, bu tarz eteklerde sorun yaşamazsınız. Aksi durum söz konusu ise tercih etmeyin. Nedenine gelirsek, balon etek kısmı belden sonra kabarık olduğundan dolayı daha kilolu gösterirsiniz.

Abiye Balık Etek ve Uzun Pileli Tesettür Etek Modelleri

Tesettür etek modellerinden olan balık etek ve uzun pileli tesettür etekler abiye olarak da çok şık bir alternatiftir. Tabi bu etekler nasıl kombine edilir iyi bilmek gerekir. Abiye balık etekler, kısa şık bir gömlek ya da kazakla, üzerinize de ceket ya da farklı bir şalla kombinleyebilirsiniz. Başka bir kombin ise; blazer bir ceket ya da uzun abiye tunikle muhteşem bir görüntü yakalamanız mümkündür.

Uzun pileli tesettür etek modellerinin de hem günlük, hem de abiye modelleri vardır. Abiye modellerinden seçerken parlak kumaştan üretilmiş olanlara bakınız. Renk seçiminde de hardal, krem, siyah, mor, bordo, açık sarı renkleri ön plandadır.

Sizler için kombin olarak hazırladığımız yeni abiye tesettür etek modelleri birbirinden şık ve farklı tarzları ile sizlerle…