Dore Abiye Modelleri

Kimi renkler vardır ki elbiseniz ister kısa olsun, ister uzun isterse son derece sade bir model olsun, elbiseniz her zaman gecenin ön plana çıkan elbiselerin başında gelir. Abartıdan hoşlanan, elbisesiyle göz doldurmak isteyen bayanlar için dore abiye modelleri işte tamda bunun için varlar. Elbiseniz payetli yada taşlı olmasa da dore renginin avantajıyla her zaman dikkat çekeceğinize emin olabilirsiniz.

Gece davetlerinde, partilerde  ve özel yemeklerde dore rengini özellikler  tercih etmelisiniz. Çünkü ışıkların altında daha da bir parlayan dore rengiyle istediğiniz şıklığı yakalamanız mümkün. Mini modellerle, uzun derin yırtmaçlı kesimlerle bilhassa da payetli modelleriyle ünlü aktristlerin de birinci tercihi dore abiye modellerinde yana oluyor. Şifonlarla, pullarla daha da albenisi olan elbiseler de ayakkabınızı seçerken elbisenizle aynı renk tonlarında ayakkabı seçmeye özen göstermelisiniz.

Dore abiye modellerinde bayanların en sık karşılaştığı soru ne tonlarda makyaj yapacaklarıdır. Koyu kahve yada açık kahve tonlarında yapılan bir göz makyajınızı bronz bir allık  ile belirginleştirdikten sonra, açık kahve renginde bir ruj yada parlatıcı ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

tamamlayabilirsiniz.