Birbirinden Şık Spor Gelin Ayakkabısı Modelleri

Genç kızların en özel günlerinden biri olan düğün gün ve geceleri yapılan organizasyonlarla geçen yorucu günlerden sayılabilir. Gerek alışveriş süreci gerek düğün gecesi eğlenmekten dolayı yorgun düşmektedirler. Bu nedenle de en azından düğünde rahat edebilmenin yolunun yeni gelin spor ayakkabısı modellerinden bir tane yedek bulundurmaktan geçtiğini bilirler. Dileyen düğünün başından sonuna kadar bu modelleri giyerken dileyen de yorgun düştüğü zaman topuklu ayakkabısını çıkartıp bu modeli giyebilir.

Bazı modelleri hazır satın alabilirsiniz. Ancak zaten onlarca masraf yapılırken ekstra masraftan kaçınmak istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken beyaz converse gelin spor ayakkabısı modelini kendi ellerinizle tasarlamak olmalıdır. Aldığınız ya da hazır bulunan bir beyaz converse modelini alıp plastik olan uçlarına belli modelleri keçeli kalemler aracılığıyla çizebilirsiniz.

Şayet çizimli olan modellerden hoşlanmazsanız dantelli spor gelin ayakkabısı modelini de tercih edebilirsiniz. Bağcık şeklinde kullanabileceğiniz birkaç parça kurdele alıp düğümlerden geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra sade olduğunu düşünürseniz de yapmanız gereken tabanın yan kısımlarını incilerle süslemek olabilir.