Mavi Kısa Abiye Modelleri

Yaz organizasyonları için kısa mavi abiye modelleri oldukça doğru bir tercih olacaktır. Son derece farklı olan mavi tonları elbiseler üzerinde de etkisini göstermektedir. Pullu detaylar ile birlikte süslenen elbiseler çok daha fazla dikkat çekmektedirler. Değişik ton geçişleri de bu tarz elbiselerin çok daha mükemmel durmasını sağlamaktadır.

Genel olarak tercih edilen kısa mavi abiye modelleri arasında bol kesim etekler ve balon etek tarzı yer almaktadır. Son derece ilgi çekici bir görünüm için genel olarak tül detayı ile birlikte tercih edilmektedir ve de bu durum mucize bir görünüm için son derece etkili olacaktır. Renk seçenekleri arasında elbette ki koyu ve açık mavi gibi geçişler bulunmaktadır.

Koyu olan mavi tonları genel olarak beyaz tenli bayanlarda çok daha güzel duracağı gibi açık renk olan modeller de esmer bayanlarda daha güzel durmaktadır. Kısa mavi abiye modelleri oldukça farklı olan detayları ile birlikte son derece dikkat çekmektedir. Bu şekilde siz de özel günlerinizde mavinin tonları arasından bir tercih yapabilirsiniz. Böylece oldukça şık bir görünüme sahip olacağınızı göreceksiniz.