Mini Abiye Modelleri

 

Günümüzde abiye kıyafet modelleri, pek çok farklı tasarıma sahip olurken, yine 2016 konseptleri ile birbirinden farklı moda tasarımcısı, bayanlara en yeni modelleri ile hizmet vermektedir. Elbette ki her biri birbirinden farklı tarza sahip olurken, dekolteli ve dekoltesiz seçimler yapabilmekte mümkündür.

Sizlere bu yazımızda, mini abiye modelleri hakkında bilgiler vermemiz gerekirse, yaka kesimleri ve etek detayları şu şekilde olabilmektedir.

Straplez mini modeller

Yaka modeli straplez olan gayet şık bir model, mini etek kesim detayı ile pileli ya da hafif fırfırlı tercih edilebilir. Elbette ki sade ya da taş süslemeli modeller, kişinin tarzını ortaya koyarken, sırtı dekolteli olan ya da sırtında transparan kumaş kullanılan, bunun yanı sıra sırtında çapraz ip bağ detayı ile şekillendirilmiş bir model de ilginizi çekebilir.

Püsküllü modeller

Genel olarak mini abiye kıyafetler için, etek uçlarında püskül detayları farklı bir hava katabilir. Kolsuz, kolları transparan kumaşlı ve eteklerinde püskül süslemeler bulunan bu kıyafetlerde, püskül uçlarında kullanılan şık boncuk süsler de sizlerin zevkine hitap edebilmektedir.

Askılı modeller

Tek ya da çift askılı modellerin yanı sıra boyundan bağlı mini abiye kıyafetler arasından,2016 konseptlerine göz atarak da seçimler yapabilirsiniz. Renk seçimi olarak, siyah, kahve gibi koyu tonlar olduğu gibi, yaz ayları için uygun olan açık tonlardan da, krem, bej ya da beyaz tercih edilebilir.