Mavi Abiye Modelleri

Abiye kıyafetler, özel günler, düğünler, davetler, mezuniyet ve yılbaşı gecelerinde bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Elbette ki her mekân için tercih edilmesi gereken renk tonları farklı olabilmektedir. Bu durumda sizlerin tercih etmek istediği, mavi abiye modelleri farklı tasarımlar ve dizaynlar ile kendini gösterirken, etek kesim ve yaka kesim detayları şu şekilde destek olabilecektir.

Dekolteli modeller

Göğüs dekoltenize önem veriyorsanız, straplez, kalp, M yaka olarak bilinen yaka kesimleri sizler için mantıklı seçimlerden olabilecektir. Koyu mavi, lacivert ya da turkuaz tonları ile mavinin birbirinden farklı halini bu modeller kapsamında bulabilirsiniz. Tabi ki mavi tonlaması yapılan karışık renkli bir abiye kıyafette tercih edebilirsiniz.

Üzeri inciler ya da taşlar ile birlikte süslenmiş ya da omuzlarında tüy detaylar bulunan farklı bir model ilginizi çeker miydi? Ya da şık fakat sademi olmak istiyorsunuz? O zaman gelin şu modellere bir göz atalım.

Balık kesim modeller

Her zaman zarafet olarak sayılabilecek bir model elbette ki balık kesim abiyelerdir. Kesim detayları ile gayet şık durmanızı sağlarken, sadeliği bir kenara bırakmanız gerekmeden, gözleri üzerinize çekebilirsiniz. İster derin isterseniz de hafif bir yırtmaç ile sırt dekoltesi ile birlikte mavi abiye kıyafet tercih ederek, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yine etek boyu uzun olan 2016 abiye modellerimavi tonlamaları ile birlikte mini modeller gibi oldukça fazla tercih edilenler arasında.