Nişan ve Düğün İçin Tesettür Başı Modelleri

Bayanların rahatlamak veya stres atmak için tercih ettiği en önemli alanlardan biri olan kuaförler son zamanlarda moda konusunda çığır açmış bulunmaktadırlar. Saçtan tırnaklara, makyaja kadar birbirinden farklı modeller için kolları sıvayan kuaförler bu kez farklı bir alana yönelmiş ve tesettür başı modelleri yapmakta ustalaşmışlardır.

Bazen sadece tek eşarbın kullanılmasıyla yapılmakta, bazen de çiçekli tesettür başı modeli gibi modeller için birkaç eşarp kullanmaktadırlar. Kapalı olan bayanların düğün gecelerinde veya yakınlarının düğün ve nişanında tercih ettikleri modern tesettür başı modellerine sizin de bir göz atmanızı öneririz. Çifte standardının olmaması ve kapalı oluşu nedeniyle tesettür nedeniyle güzel olmayacağı anlamına gelmemesi gerektiğini bu modeller kanıtlamaktadır.

Eğer yakın bir zamanda bahsi geçen özel davetlerden birine katılacaksanız siz de işlemeli tesettür başı modellerinden yaptırabilirsiniz. Ancak bu modeller biraz daha gösterişi seven bayanların tercih ettiği türdendir. Bazı evli bayanlar eşlerinden ötürü daha ağır gösteren sade tesettür başı modelini tercih etmek durumunda kalabilirler. Renk ve desen konusunda da kullanılan abiye modeline uygun tarzı tercih edebilirsiniz.