Pullu Abiye Modelleri

 

Abiye modelleri, yıllardır birbirinden farklı tasarımlar ile bayanlara sunulurken, yine 2016 yılında en şık, ışıltılı ve ihtişamlı modeller karşınıza çıkıyor. Dekolteli abiye kıyafetlerin yanı sıra, pullar ile süslenen, taş detaylar verilen ve kemer aksesuarlar ile hareketlik kazanan pek çok model ilginizi çekebilir.

Sizlere, pullu abiye modelleri hakkında bilgiler vererek, etek kesim detayları, yaka kesimleri ve yırtmaçları hakkında da yerlere değinelim.

Üstü payetli modeller

Pullar, payetler her zaman ışıltının ve gösterişin simgesi olabilir. Üst kısmında payetler bulunan ve alt kısmı da tül kumaşlar ile tasarlanan, pembe mini bir model isteklerinizi karşılayabilir. Yine üst kısmında siyah pullar, taşlar bulunan alt kısmında farklı bir renk tonu tercih edilen pulsüslemeli abiye kıyafette tercihlerinizden olabilecektir.

Payetli dekolteli abiye

Üstü siyah pul payetler ile süslenen oldukça şık bir model, altında renklilik kazandırılmak için turuncuya yer verilebilir. Turuncu tül kumaşlardan dizayn edilmiş mini abiye modeli, sırtında da dekoltesi ile gayet şık duruyor. Sırt dekoltesinin yanı sıra, sırtında bulunan kurdele bağı, farklı bir havayı yansıtırken, yine kullanılan fırfırlı etek detayı şıklık açısından gayet tercih edilir.

Şifon abiye modelleri

Etek kısmında şifon kumaşlar kullanılan ve üst kısmında da yine pullar ile ışıltı kazandırılan bir model tercih etmek istiyorsanız, tek renk ya da iki renk olarak dizayn edilen bir model sizlere eşlik edebilecektir. Modellerin detaylarına görsellerden ulaşabilirsiniz.