Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Cesur bayanlar için tercih edilen yırtmaçlı abiye modelleri her geçen sene biraz daha farklı tasarımlar ile birlikte karşımıza çıkıyorlar. Özel organizasyonlar için tercih edilen modeller ile birlikte tüm bayanlar çok daha şık bir görünüme sahip olacaklar. Çünkü şık ve gösterişli bir tarza sahip olmak isteyen bayanlar için son derece özel tasarımlardır.

Yırtmaçlı Abiye Modelleri Ve Renkleri

Bayanların en çok tercih ettiği yırtmaçlı abiyeler farklı renk seçenekleri ile birlikte karşımıza çıkıyorlar. Oldukça değişik renk seçenekleri olsa bile en çok tercih edilen renkler arasında yeşilin tonları geliyor. Koyu yeşil tonları en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyorlar.

  • Koyu yeşil dışında siyah, beyaz, bej ve kırmızı gibi pek çok renk seçeneğine denk gelebiliyorsunuz. Ten renginiz için en uygun olabilecek olan renklere bakabilir ve de bu doğrultuda tercihlerinizi yapabilirsiniz.
  • Yırtmaçlı modelleri tercih ederken genel olarak uzun etek kesimlerinde olan tasarımlar daha çok ilgi çekiyorlar. Hem balık etek tarzında kesimler hem de aynı zamanda tüllü olan kesimler bu tarz modellerde tercih ediliyorlar.
  • Derin yırtmaçlı olan modeller ve de bunun yanı sıra daha az yırtmaçlı olan tasarımlar kişilerin vücut yapılarına uygun bir şekilde hazırlanmışlardır.

Genel olarak yırtmaçlı seçenekler arasından tercihler yapılırken vücut ölçülerine dikkat edilmesi gereklidir. Çünkü bu tarz elbiseler çok daha fazla vücut hatlarını belli ettikleri için tercih edilirken vücut ölçülerinize güveniyor olmanız gereklidir.

Yeni Sezon Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Birbirinden farklı tarzları yansıtan yeni sezon yırtmaçlı abiye modelleri arasında bir inceleme yaptığımız zaman karşımıza farklı detaylar çıkıyor. Hem kol yırtmacı hem de etek yırtmacının birlikte kullanıldığı modeller son derece ilgi çekiyorlar.

  • Parlak kumaştan olan modellerin yanı sıra mat kumaştan olan modeller de yeni sezonda oldukça fazla tercih ediliyorlar.
  • Yeni sezonda ki tasarımlara baktığımız zaman oldukça derin yırtmaçlı olan modelleri görüyoruz ve de daha koyu renklerin tercih edildiğini görebiliyoruz.
  • Uzun kollu, yakalı ya da straplez gibi pek çok farklı tasarım yeni sezonda karşımıza çıkıyor. Büstiyer kısmı payet olan tasarımlar gibi pek çok detay yeni sezonda yer alıyor.
  • Cesur bayanlar için siyahın zarafeti ile birlikte daha bol etek seçenekleri yeni sezonda yer alıyorlar ancak dar kesim etekler de yine yeni sezonda karşımıza çıkıyor.
  • İncelemeler yaptığınız zaman yırtmaçlı abiye fiyatları kumaşlarına göre farklılıklar gösterebiliyorlar. Değişik kumaş kaliteleri ile birlikte hazırlanan elbiseler çok daha dikkat çekici duruyorlar ve de fiyat seçenekleri de kaliteye göre değişiklik gösteriyor.

Yeni sezon tasarımlarına baktığınız zaman hem renk olarak hem de model olarak oldukça cesur tasarımların yer aldığını görebiliyorsunuz. Sizde mutlaka sezon modasını takip ederken kendi vücut yapınıza hakim olmalısınız. Çünkü vücut yapısına uygun olmayan tasarımlar kötü bir görünüme neden olabilirler.