Yeni Sezon Gelin Ayakkabı Modelleri

Hemen hemen birçok erkek bayanların canları sıkıldığı zaman can sıkıntılarını gidermek için alışverişe çıktıklarını bilirler. Bayanların alışverişe çıkıp birkaç parça da olsa bir şeyler almaları onları oldukça rahatlatan bir eylem olarak herkes tarafından kabul edilmektedir. Özellikle de ayakkabıya olan düşkünlük göz ardı edilemez. İşte bayanların en özenli olmaları gereken düğün günlerinde de en önemli detaylardan biri olan modern gelin ayakkabı modelleri konusunda bir hayli dikkatli davranırlar.

Hem görsel olarak hoş durması hem de düğün boyu rahat hareket edebilmelerini kolaylaştırması öncelikli seçenekler arasındadır. İşlemeli gelin ayakkabı modelini tercih eden bayanların topuklu ile bir sıkıntıları yok ise bu seçim onların oldukça şık durmalarını sağlayacaktır. Ancak eğer hareketli bir gelin adayı iseniz bu durumda spor gelin ayakkabısı modelini tercih etmeniz yerinde olacaktır.

Şıklıktan vazgeçmek istemeyen bayanlar taş işlemeli gelin ayakkabı modelini tercih edebilir, düğünün ilerleyen saatlerine doğru yorulmaları durumunda spor gelin ayakkabısını yedek olarak bulundurmaları yerinde olur. Böylece ne yardan ne serden geçmek diye ifade edilen tabir gelinler için geçerli hale gelir ve hem eğlenir hem de şık olma şansını yakalarlar.