Yeşil Kısa Abiye Modelleri

Sarışın bayanlar için akşam yemekleri için ya da akşam organizasyonları için yeşil kısa abiye modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Son derece farklı olan kesimleri ile birlikte gerçekten de oldukça farklı bir görünüm sağlamanızda etkili olacaklardır. Yeşilin her tonunu bu tarz abiyelerde görebilir ve de tercih edebilirsiniz.

Genel olarak tül ile detaylandırılmış olan yeşil kısa abiye modelleri aynı zamanda sade olarak da tercih edilmektedir. Son derece dikkat çeken görünümler için gerçekten de son derece uygun olacaktır ve de aynı zamanda mini olan modelleri de hoşunuza gidecektir. Esmer bayanlar için de yeşilin farklı tonları gerçekten de ilgi çekici durabilir.

Her yaştan bayanın tercih edebileceği yeşil kısa abiye modelleri oldukça mükemmel görünmektedir. Ürünlerin saten olan seçenekleri ve de bunun dışında daha farklı seçenekleri vardır. Fiziğine güvenen bayanlar için elbette ki saten ve dar kesimler çok daha mantıklıdır. Ancak eğer biraz fazla kilolarım var diyor iseniz, o halde biraz daha bol olan modelleri inceleyebilir ve de bu modeller arasından doğru bir seçim yapabilirsiniz.