Abiye Takı Modelleri

Abiye Takı Modelleri
Abiye takı modellerinde bileklikler, kolyeler, yüzükler ve küpeler bulunur. Abiye olarak kullanmak istediğiniz bu takı modellerinin genellikle parlak taşlardan meydana gelmesi gerekir. Göz alıcı kıyafetlerinizle bir bütün olması açısından kullanılan abiye takı modelleri gösterişli modelleriyle davetlerin şık kadınları arasında olmanızı sağlar.
Kalın bileklik modelleri özellikle de son yılların abiye takı modelleri arasında en çok göze çarpan takılardan biridir. Kalın bilekliklere uyum sağlayan kalın kolye çeşitleri takılarınızı bir bütün içinde kullanmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında kullanılan büyük ve gösterişli yüzüklerde parlak detaylarıyla şık görünmenizi kolaylaştırır.

 

Abiye takı tasarımlarının arasında en öne çıkan aksesuarlarından biri de küpelerdir. Küplerinizi ne kadar hacimli ve büyük kullanırsanız abiye kıyafetin içinde o kadar dikkat çekici olacaksınız. Taşlı veya boncuklardan meydana gelen gösterişli küpeler tıpkı bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacak. Küpe modellerinde sadece büyük formlu küpeleri tercih etmek zorunda değilsiniz. Bunun için yapısı küçük fakat parlak olan küpeleri de tercih edebilirsiniz. Küçük taşalrdan oluşan ve parlayan küpelerde abiye takı modelleri arasında bulunmaktadır.

 

Çeşitli objelerden oluşan kolye ve bileklik çeşitleri de altın rengi modelleriyle abiye kıyafetlerinize uyum sağlar. Küpeler, bilezikler, kolyeler ve yüzükler ne kadar parlaksa abiye kıyafetleri o kadar iyi tamamlar. Abiye takıların ne kadar büyük olduğu değil ne derece dikkat çektiği önemlidir. Bunu yanında renkli abiye takı modellerinden de faydalanabilirsiniz.