Birbirinden Şık Duvak Modelleri

Yaz sezonunun yaklaşması ile birlikte genç kızların düğün telaşları da başlamaktadır. Bu onların günler öncesinden gelinlik, duvak, saç, ayakkabı araştırmaya başlayacağı anlamına gelmektedir. En önemli detaylardan biri olan gelinlerin duvakları konusunda ufak tefek tüyolar paylaşabiliriz. Duvak seçimi öncelikli olarak gelinlik modeline göre yapılmalıdır. Tarzınızı belirleyip sonrasında modern duvak modelleri arasında daha sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz.

Uzun saçlı bayanlar saçlarını ya sıkı topuz şeklinde yapmakta ya da uzun bırakmaktadır. Uzun saça sahip bayanların tercihlerini uzun kabarık duvak modellerinden yana kullanmaları daha hoş olacaktır. Şayet kısa saçlı iseniz bu durumda uzun duvak modeli yerine kafes duvak modellerini tercih edebilirsiniz. Çünkü saçlarınızın kısa oluşu duvağın uzun olması durumunda pek hoş bir görüntü ortaya çıkarmayacaktır.

Sade olan bayanlar sade ve işlemesiz modelleri tercih ederlerken daha şık ve gösterişli olmak isteyen genç kızlar tercihlerini gipürlü duvak modellerinden yana kullanırlar. Her ne olursa olsun gelinlerin en özel günlerinde kendilerini beğendikleri tarzda olmaları ve günün sonunu mutlu olarak bitirmeleri önemlidir.