Addax Ceket Modelleri 2015

Genç kadınların ilk tercihlerinden biri haline gelen Addax markası 2015 sezonuyla beraber ceket modellerini de gün yüzüne çıkardı. Ceketlerin tarzı daha çok sportif olsa da her yaştan bayana hitap eden detayları mevcut.

Addax ceket modelleri 2015 tasarımlarında etnik detayların sıklıkla kullanılması bu yıl etnik rüzgarların eseceğini gösteriyor. Püsküllü, kısa yada uzun ceketler etnik desenlerle tek potada eritilerek birleştirilmiş. Etnik desenlerin yanı sıra; kapitone detaylardan ve geometrik şekillerden de faydalanılmış. kadınların birçok zevkine hitap eden ceketler arasında kot ceketlerin yeri tartışılmaz. Addax ceket modelleri içinde kot ceket ve lazer kesim ceketler en az etnik desenli ceketler kadar popüler olacak.

Addax ceket modelleri arasında göreceğimiz bir diğer modelde salaş ceketler. Salaş ve bohem hava sevenler için ideal olan salaş ceketler koyu yeşil renkleriyle sizi daha cool bir görünüme sokacak.

Bunun yanında; kırçıllı, şal yaka, asimetrik, ponponlu ceket modellerine de rastlamak mümkün. Bu sene sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkan salaş ceket modası Addax markasının öne çıkan

ceket modellerinin başında yer alıyor.