Bershka Kazak Modelleri 2015

Bershka markasının her sene tasarladığı kazak modelleri 2015 yılında daha soft modellerden meydana geliyor. kazaklar natürel renkleriyle adeta yalınlığın şıklığını sunuyor. Bershka kazak modellerinde sadece yalın detaylar mevcut değil. Kıyafetlerinde biraz olsa da canlılığı seven kadınlar için deri detaylı kazaklarda yer alıyor.

Bershka kazak modelleri 2015 kataloğu içinde desenli kazakların modası hala mevcut. Yıldız desenli kazakların yanında çiğ tanesi kazak modelleri de yer alıyor. Etek uçları asimetrik kesim olan kazaklar daha çok genç kadınlara hitap eden cinsten. Asimetrik kazaklar aynı zamanda fermuar detaylarla daha fazla hareketlendirilmiş.

Bershka markasının sizler için tasarlamış olduğu kazak modellerinin içinde gömlek kazaklarda yer alıyor. Yine soft bir duruştan oluşan gömlekli kazaklar renkleriyle ruhunuzu dinlendirecek modeller arasında yerini alıyor. Yünlü kazaklar sezonun en iddialı ve en çok tutulacak modellerinden biri. Yünlü kazaklarda kullanılan renkler içinizi ısıtacak sıcacık renklerden harmanlanmış. Çiçek desenli kazaklara Bershka markasının 2015 sezonunda da rastlamak mümkün. Yaz sezonunda olduğu gibi kış sezonunda da çiçek detaylarına kazaklarda da rastlanacak. Kendinden desenli kazak modelleri sezonun her tip yaş gurubu tarafından giyilebilecek modellerinden oluşuyor.