Avenna 2015 Abiye Elbise Modelleri

İddialı tesettür giyim markalarından Avenna 2015 yılı için tasarladığı abiye elbiselerinde dikkat çeken kesimlere ve canlı renklere yer veriyor. Müşterilerine dinamik, şık bir abiye koleksiyonu sunuyor. Abiye elbise denilince akla Avenna gelecek. Çünkü marka abiye tarzın ruhunu en iyi yansıtan modelleri belirliyor.

Abiyelerde Işıltı
Parlak kumaşları ve kaliteli kesimleri birarada sunan Avenna olağanüstü bir şıklık sunarken abiye içinde masal prensesi gibi görünmek isteyen kadınlara hitap ediyor. Bu anlamda Avenna abiye elbise modelleri kendisi genç yada ruhu genç kadınlara hitap ediyor diyebiliriz. Ayrıca bu sezon abiyelerde çoğunlukla ikili parçalar kullanıldığını görüyoruz. Davetlerde üst ve alt olmak üzere iki parçadan oluşan farklı tarzda abiyeler görmek mümkün.

Pelerinle Gelen Şıklık..
Sezonun trendleri arasında olan pelerin şıklığı abiye modellerinde de karşımıza çıkıyor. Kurtarıcı parçalar arasında olan pelerinler özel gecelerde sizi herkesten farklı ve tarz yapacak. Avenna abiye elbise koleksiyonunda ağırlık verdiği pelerinli elbise modelleri ile size kaliteli kesim ve özel tasarım şıklığı sunuyor. Ayrıca marka koleksiyonunda lacivert, siyah gibi ağır renklerin yanı sıra ekru, pudra, beyaz, krem gibi açık tonlarda abiyelere de yer veriyor.