Dantelli Abiye Modelleri

Dantelli abiye tasarımları ve gelinlik modelleri hemen hemen her yerde karşılaşmakta olduğumuz popüler seçimlerden bir tanesi olmakta. Bizlere şık çağrışımlarda bulunan abiye modellerini detaylı bir şekilde inceleyelim;

Askılı Abiye:
Büyük göğüs yapısından şikayetçi olan bayanlara hitafen tasarlanan abiye modeli kum saati vücut yapısına uygun bir seçim olmakta. Sade ve güzel bir kombin oluşturacağınız abiye modelinizi taç ve mücevherler ile hareketlendirebilirsiniz.

Dantel Abiye:
Armut ve minyon vücut tipine uygun olan bu abiye modeli belli ve belirsiz dantel motifleri ile canlılık sağlanmış oldukça şık bir tercih olmakta. Popüler abiye modellerinden bir tanesidir ve oldukça çok rağbet görmektedir. Bu model ile baştan sona dantel detayına sahip kıyafetleri gözlemlemekteyiz.

Sırt Dekolteli Abiye:
Son derece zarif bir seçim olan bu abiye modeli uzu kollu tasarımlar ile hafif sırt dekoltesi oluşturulduğu vakit yine kum saati vücut yapısına sahip gelin adayları için ideal bir tercih olmaktadır.
Sırt dekoltenizin daha fazla ön plana çıkmasını istiyorsanız abiye modelinizi sade bir stilde seçip asil bir uygulama modülü ile abiyenizin üzerine ufak tüllü şapkalardan tercih edebilirsiniz.

Straplez abiye:
Geniş basen yapısına sahip bayanların imdadına yetişen straplez abiyeler armut vücut tipi gelin adayları için ideal bir seçim olmakta. Bel kısmına odaklanan modeli minyon tipi vücut hatlarına sahip olan bayanlar da tercih edebilir.

Zarif abiye modelleri:
İsminden de anlaşılacağı üzere zarif bir vücut hattına sahip bayanlarca tercih edilen abiye modelleridir. Düz ve etek kısmına kadar aynı genişlikte tasarlanan abiye modelleri etek kısmında balık etek şeklini almaktadır.
Tümüyle dantel olarak tasarlanan bu tarz abiyeler farklı mücevher seçimleri ile özgürce kombinlenebilmektedir.

Dantel askılı abiye modelleri:
Dantel abiye modelleri arasında en fazla tercih edilen modellerden bir tanesidir. A kesimli modelleri seven gelin adayları için önerilir. Saç modelinizi bu kıyafet modeli ile bir bütün oluştursun istiyorsanız tepeden topuz yaptırmalı ve boyunuz ile boynunuzun daha uzun gözükmesini sağlamaktasınız. Boyun yapısı normalde de uzun olan kişiler bu tavsiyeye dikkat etmeli. Şık olayım derken oldukça rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkabilir.