Taşlı Abiye Modelleri

Havalar ısınırken, çiftlerin düğün tarihleri ve mezuniyet balo tarihleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Bayanların en büyük zevklerinden birisi de; bu tarz özel günlerde hem cinslerinden daha şık olabilme arzusudur. Bayanlar özel günlerin tarihi belirlendiğinde hemen o geceye uygun kıyafet seçimlerine bakar. En güzel kıyafetin kendimizde olmasını, dikkatleri üzerimize çekmeyi ve en önemlisi pişti olmamayı isteriz.

Özellikle mezuniyet baloları genç kızlar için önemli günlerdendir. Genç kızlar içinde birçok seçenek vardır ve hepsinin arasından vücut yapısına uygununu seçmek en iyisidir. Bu sene taşlı abiye modellerini tercih ederek, gecenin parlayanı siz olabilirsiniz. Taşlı abiye modellerini avantajlarından birisi de; dikkatlerin taşlı olan kısımda yoğunlaşmasıdır.

Taşlı abiye modellerinde taşlar genel olarak bel, omuz ve göğüs kısmında toplanmaktadır. Taşlı olmasının dışında ise, birçok farklı modeli de bulunmaktadır. Balık etek, kısa, tek omuz, straplez, kısa kuyruklu şekilde taşlı modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kumaş olarak saten veya şifon çeşitlerini de fiziğinize uygun olarak belirleyebilirsiniz.