Defacto Bayan Kazak Modelleri 2015

Defacto markasının bayanlar için hazırlamış olduğu koleksiyonda canlı renkler dikkatlerden kaçmıyor. Yapıları ile sizi sarıp sarmalayacak olan kazaklar kış için oldukça ideal. Defacto bayan kazak modelleri 2015 tasarımlarında daha çok sportif çizgiler yer alıyor.

Renklerde görülen canlılık kış mevsiminde de kendinizi enerjik bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak. Sarı, kırmızı, beyaz, pembe gibi renklerin yer aldığı Defacto kazak modellerinde tasarımlarda oldukça enerjik. Daha çok düz çizgilerin yer aldığı kazak modellerinde; cepli, uzun, detaylı, kendinden desenli ve saç örgülü modellerde yer alıyor.

Çizgili kazak modellerinin de yer aldığı 2015 koleksiyonunda tüylü kazaklarda her sezon olduğu gibi bu sezonda dikkatlerden kaçmıyor. 2015 sezonunda Defacto bayan kazak modelleri içinde en fazla kullanılması beklenen tüylü kazaklar gri ve beyaz renk uyumlarıyla sizi kışa hazırlayacak. Genç bayanlara daha yakın bir koleksiyon sunan kazak modellerinde renklerin canlı seçilmesi ve adeta yaz mevsimini anımsatması içinizi ısıtacak.

Asimetrik kesime sahip olan Defacto kazak modellerinde bazı kazakların arkası uzun önü kısa olarak gözümüze çarpıyor. Daha çok geçen yıl yükselişe geçen asimetrik kazaklar, Defacto bayan kazak modelleri 2015 kataloğunda da karşımıza çıkacak.