Das Collection Abiye Modelleri

Ünlü Dubai markası Das Collection’ın abiye modellerini sizler için mercek altına aldık. Markanın koleksiyonunda özellikle kapalı giyinen hanımlara hitap eden uzun kollu ve uzun etekli parçalar yer alıyor. Gideceğiniz davetlerde bu markayı tercih ederek farklı olabilir ve Arap kadınlarının güzelliğini, zerafetini tarzınıza yansıtabilirsiniz.

Dubai markasının koleksiyonundaki abiye elbiseler kadınları tam kalbinden vuracak. Siyah tonlarının ağırlıkta kullanıldığı koleksiyonda yeşil, bordo ve beyaz kullanılan diğer renkler arasında yerini alıyor. Giyinmeyi seven Arap kadınlarının tarzlarını yansıtan koleksiyon çiçek desenli abiye elbiselere yer verirken parçalarda bol bol ışıltılar kullanıyor. Ayrıca koleksiyonda tek renk abiye eteğin üzerine şık bir bluz ile oluşturulan ikili takımlar dikkat çekiyor. Bununla beraber koleksiyonda daha çok düz ve ayaklara kadar uzanan salaş formda abiye elbise modelleri hakimken prenses modeli dediğimiz kabarık etek formlu elbiselere de rastlıyoruz.

Das Collection abiye elbise modelleri özellikle Türk kızlarına kına gecelerinde eşlik edebilecek tarza sahip. Birbirinden şık ve parıltılı olan bu elbiseleri özel gecelerde kullanmak cesaret isterken kına gecenizde rahatlıkla kullanabilir, abartılı görünmezsiniz. Koleksiyonda temel renk siyah üzerine ekleme yapılan yeşil, pudra tonlarıyla şahane bir uyum sağlıyor.