Faik Sönmez Elbise Modelleri

Faik Sönmez Faik Sönmez, mesleğine ilk olarak sipariş üzerine elbise modelleri dikerek başlamıştır. Daha sonra kendi modellerini tasarlayarak bayanların en çok tercih ettiği modacılar arasında girmiştir.  Her sezon kendi kreasyonlarını moda takipçileri ile paylaşan Faik Sönmez bu sezon da kendi tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Bu sezon trend renkler arasında olan kırmızı, bordo, hardal, pudra pembesi gibi renkleri ağırlıkla kullandığı tasarımlar arasındadır. Giyimin her parçasında ürün tasarlamış ve bunlar oldukça ilgi görmüştür. Farklı abiye ve kaban tasarımları ile öne çıkmayı başaran birisidir.    Faik Sönmez elbise modelleri Yeni yıl kreasyonları arasın da birçok farklı tasarımlar bulunmakta. Bu yılın trend renklerini çoğunlukla kullandığı tasarımlarında her tarza hitap edecek şekildedir. Bol kesimlerin ve dar kesim elbiselerin bulunduğu tasarımlarda bu sezonda çok kullanılan detaylar arasında bulunuyor.

Faik Sönmez elbise modelleri arasın da asimetrik kesimler, dantel detaylı elbiseler, düz kesim ve sade elbiseler, desenli kumaştan yapılan elbiseler de bolca bulunmakta. Her yaşta bayanların giyebileceği bu elbiseler günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir. Açık renklerin ağırlıklı olduğu parçalara, koyu tonlarda farklı parçalar ekleyerek şık bir kombin yakalayabilirsiniz.    Faik Sönmez ceket modelleri  İş hayatında bulunan birçok bayanın ya da klasik bir tarza sahip olan bayanların en çok kullandığı parçalar arasın da ceketler vardır. Kombinlerinin tamamlayıcısı olarak görülen ceketlerin farklı tasarımları bayanların çok dikkatini çekmekte.

Bu yıl Faik Sönmez ceket kreasyonları çok ilgi görmekte. Bunların dışında spor klasik tarzı ceketlerin için de bulunduğu tasarımları da oldukça fazladır.  Hırka ve kaban gibi uzun kesim ve asimetrik kesimlere sahip ceketler daha öne çıksa da kısa kesim ve desenli ceketler de bulunmaktadır. Ceketler de kadife kumaşlı parçalara yer verilmiştir. Elbiseler de olduğu gibi desenli kumaşlar da kullanılmıştır. Her tarza hitap eden bu ceketler daha çok koyu tonlarda bulunmaktadır.     Faik Sönmez panço-kap modelleri  Günlük hayatta dışarı çıkarken tercih edilen birçok panço ve kap modelleri vardır. Fakat Faik Sönmez panço-kap modelleri bayanlar arasında oldukça popülerdir. Bu yıl trendler arasında olan asimetrik desenler panço ve kap modellerin de bolca kullanılmıştır. Daha çok siyah ve beyaz tonlarının hakim olduğu tasarımlar öne çıkmakta. Bayanların bolca kullandığı parçalar arasında olan bu parçalar bu sezon trendler arasın da yer almaktadır.  Şal desenli ve düz sade pançolara her sezon kullanılan deri şeritler eklenerek farklı tasarımlar elde edilmiştir. Bu yıl trend renkler olan açık tonlar ve canlı renkler bu sezon panço ve ceket gibi parçalarda kullanılmamıştır. Daha çok bu parçalara koyu tonlar da ağırlık verilmiştir. Her zaman sonbaharı yansıtan yaprak modelleri panço desenleri arasında da bolca kullanılmaktadır.