Farklı Büyük Beden Abiyer

Birçok bayan fazla kilolarından şikayetçi olmaktadır. Özellikle de GDO’lu besinler ile beslenme oranımız arttıkça ya da iş yoğunluğundan dolayı; fast food yiyeceklere alışmamız kilo alımına sebep oluyor. Baktığımızda birçok bayan kilolu ve tabi bu durumda giyinmek ve tarz olmak için başvuracağımız yöntemler de kısıtlanıyor. Bir davete gittiğinizde ne giyeceğinize karar veremiyorsunuz.

Bir düğüne çağrıldınız ya da düğün sahibi aslında sizsiniz. Belki de kızınız ya da oğlunuz evleniyor. Bu mutlu gününüzde en şık olmak sizin de hakkınız. Bu nedenle de eğer büyük beden giyiniyorsanız kendinizi sıkmanıza hiç gerek yok. Büyük bedende 2015 abiye modasına baktığımızda hiç de kötü sayılmayacak tarzda abiye kıyafetler yer alıyor.

Büyük beden abiye giyecek olan bayanlara birkaç ipucumuz var. Eğer bacaklarınız inceyse bacaklarınızı flu şekilde gösterecek abiye modellerinden bir tanesini seçebilir ve göbek bölgenizde dar yerine geniş ve bol kesimli abiye kıyafetler kullanmanız mümkün olmaktadır. Eğer; bacaklarınız kalın ve kollarınız inceyse; kol ve omuz bölgenizden dekolte vererek bacak kısmı İspanyol paça tarzında olan geniş abiye pantolonları tercih etmenizde fayda var.

Büyük beden abiye modelleri seçerken; renge önem verin. Örneğin; ten rengi kilolu durmanıza neden olur. Bu nedenle de ten rengi abiye modellerinden uzak durun. Siyah ve süt kahverenginde bulunan bir büyük beden abiye almanız sizi daha ince gösterecek.