Tesettür Abiye

Tesettürlü bayanlar da açık bayanlar kadar giyimlerine önem verirler ve bu nedenle de modayı takip ederler. Tesettür bayanların en fazla aradığı ve karar vermekte zorluk yaşadığı kıyafetler arasında tesettür abiye kıyafetleri yer almaktadır. Düğüne ya da bir davete giderken tesettür abiyeler ön plana çıkan kıyafetler arasındadır. Hem ayakkabı, hem eşarp uyumu da bu abiye bulma telaşına eklenince bir hayli zorluk yaşanmaktadır.

Tesettürlü bayanların aradığı tesettür abiye modelleri günümüzde moda anlayışında oldukça fazla seçenek belirleme imkanı sunmaktadır. Genelde tek parça olan tesettür abiyelere 2015 tesettür modasında daha farklı tarzda olan abiye modelleri de eklenmiştir. Bu nedenle de tesettürlü bayanlar da artık daha tarz olabiliyorlar.

Tesettürlü genç bayanlar bu sene daha çok turkuaz, fuşya ve gökyüzü mavisi tonlarını şifon abiye tesettür kıyafetler ile birleştirerek hem yaza hem de modaya uygun olan bir görünüm sergileme fırsatı bulabilirler. Tesettürlü olgun bayanlar ise; eğer fazla kiloları varsa; siyah ve beyaz karışımı tesettür abiyeler ile klasik duruşlarını koruyabilirler.

Tesettürlü bayanların tercih edebileceği tesettür abiye kıyafetlerde eşarp uyumu da önem taşıyor. Eşarplar genellikle abiyeler ile takım olsa da siz seçim yapacaksanız; farklı ton ya da desenlerde eşarp satın almamaya özen göstermenizde fayda var. Eşarbı taktığınızda kıyafet ile bir bütünlük oluşturması sizin daha tarz görünmenizde fazlası ile yardımcı olur.

Sizleri tesettür abiye resimleri ile baş başa bırakıyorum