Yeni Sezon Sonbahar Kıyafetleri 2016

Sonbahara girdiğimiz şu günlerde birçok kadının kafasında soru işaretleri oluyor. Acaba bugün ne giyebilirim düşüncesi içlerini kemiriyor. Yazlık olan ince kıyafetleri giyseniz üşüyorsunuz, kazak giyseniz sıcak oluyorsunuz. Eğer sizde sonbaharda ne giyeceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız sizler için seçtiğimiz kurtarıcı parçaları olan Seçil Store sonbahar kıyafetleri galerimizde mevcut.

Sonbaharın serin günlerine en çok yakışan deri, payet ve klasik tek renk ceket modelleri şüphesiz. Gerek gece dışarı çıkarken gerek işe giderken omzunuza atabileceğiniz sonbahara uygun ceketler, Seçil Store’da spor ve klasik alternatifleriyle sizleri bekliyor. Bu ceketleri etek, elbise ve pantolonlar ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Sonbaharın kurtarıcı parçalarından biri de diz altına kadar uzanan salaş ceket modelleri oluyor. Hem havanın serinliğine karşı koruyor hem de spor şıklık oluşturuyor. Bu sezon bordo, siyah, camel renk seçenekleri olan uzun salaş ceketler şıklığınıza şıklık katacak. Her mevsim rahatlıkla giyilebilen yelekler, farklı renk ve model alternatifleriyle Seçil Store’da sizleri bekliyor. Bu sezon yelekler deri ve püskül detaylar ile karşımıza çıkıyor.

Sonbaharda rahatlığından vazgeçmeyen kadınlar için günün her saati kullanabilecekleri tunik modelleri deri, yazılı desenler, nakışlar ile tamamlanarak Seçil Store kalitesiyle sunuluyor. Ayrıca annelerimize, ninelerimize hitap eden büyük beden ve olgun modelleri de Seçil Store’da bulabilirsiniz.