Merve Dağlı For Ladies Yeni Sezon Modelleri

Her beden kadın için şık olmayı zariflik ile tamamlayan Merve Dağlı For Ladies yeni sezon kıyafetleri ile yine göz doldurmayı başarıyor. Marka stil sahibi, bedenini iyi bilen ve tanıyan, kendine güveni tam olan kadınlara hitap eden tasarımlar sunuyor.

Rengarenk bir koleksiyon hazırlayan Merve Dağlı For Ladies yeni sezon kıyafetleri çizgi ve çiçek desenlerin en iyi yorumlanmış haliyle karşımıza çıkıyor. Kolay kombin imkanı olan soft renklerin sıklıkla kullanıldığı koleksiyonda özellikle genç kadınlara hitap eden asimetrik kesimler, salaş pantolon etekler ve sezonun trendi volanlı bluzlar en şık tasarımlarla yer alıyor.

Özellikle büyük beden kadınlara hitap eden çizgi desenli kıyafetler sizleri uzun ve zayıf gösterecek. Markanın etek, tunik ve gömlek modellerin dikine çizgi desenlerin siyah ve beyaz renkler ile kullanıldığını görüyoruz. Koleksiyonda bulunan yeni sezon modellerden beyaz gömlek ile uzun pembe ceket ve çiçek desenli etek kombini birbirine çok yakışan parçalar arasında.

Markanın İstanbul’un Üsküdar semtinde mağazası bulunduğu gibi ayrıca internet üzerinden alışveriş yapma imkanınızın olduğu websitesi de bulunuyor. Sizler için seçtiğimiz birbirinden şık Merve Dağlı For Ladies yeni sezon modelleri galerimizde mevcuttur.