Muslima Wear Abiye Elbise Modelleri

Tesettür giyimde adından çok söz ettiren markalardan bir tanesi olan Muslima Wear tasarladığı abiye elbise modelleri ile çok şık seçenekler sunuyor. Hazırlanan Muslima Wear abiye elbise modelleri arasında geniş etekli ve pileli elbise modelleri ilk sırada yer alıyor. Özel tasarımcıların görev aldığı markanın tasarımlarında özellikle tesettürlü bayanların hem rahat hem de şık olmasını sağlamasına adına dikkatli kalıplar ve çizimlere yer veriliyor.

Hazırlanan modellerde geniş etek en sık kullanılan model olsa da etnik desenlerle süslenen elbiseler bir davette en şık bayan olmanızı sağlayacak detaylar olabilir. Ayrıca kullanmak istediğiniz mevsime göre de açık ve floral desenleri ya da kış için tasarlanan koyu renkleri tercih edebiliyorsunuz.

Tek renk bir abiye kullanmak isterseniz Muslima Wear abiye elbise modelleri arasında yer alan kendinden desenli kumaşla tasarlanmış elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Hazırlanan kıyafetlerde özellikle yüksel bel etek kesimi tercih edildiği için hem normal bedenler hem de büyük bedenler için şık bir seçim olacaktır. Kırmızı, mint, lacivert ve siyah gibi renkler markanın en çok kullandığı renkler arasında yer alıyor.