Sade ve Şık Abiye Modelleri

Abiye modelleri arasında sadece abartılı renk ve işlemeler değil sade ve son derece şık abiye modelleri ile de oldukça güzel ve alımlı bir model oluşturabilirsiniz. Sezon kış mevsimi olduğu için koleksiyonlarda kış koleksiyonlarına hitafen tasarlanmış mat ve göz alıcı asillikte ki abiyeler ön plana çıkmakta.

Sezon trendleri arasında yer alan büyük çiçekli sade kumaş üzerine betimlenen abiyeler son derece şık ve zarif bir kombin oluşturmakta. Tarz olarak payetli ve daha abartılı abiyelerden uzak durmak isteyenlere özgü şık tasarımlarda tasarlanan en sade abiye modelleri olmakta.

Davetlerde, yaz kış her iki mevsimde de tercih edebileceğiniz abiye modelleri uçuş uçuş motifleri ile sizlere farklı bir şıklık kazandırmakta. Özellikle uzun boylu bayanlar için sadeliğin ve asaletin simgesi olan sade abiye modellerinde açık renk tonlamalar kadar en fazla rağbet gören abiye renk seçenekleri siyah ve lacivert olmakta. Sade renk tonlamaları kadar tercih edilen koyu renkler sade ve koyu tonlamalarda şık ve özellikle

Sade renk tonlamaların ağır bastığı koleksiyonlarda kimi abiyeler de sade tek renkli abiyeler tasarlanmış iken kimisinde geometrik kesimler veya küçük çiçekli motiflere yer verilmektedir. Sadeliğin hüküm sürdüğü abiye modellerinde dekolte ile kombininiz hareketlilik kazanmış olup özellikle yaka, yırtmaç veya oldukça şık durmanızı sağlayacak sırt dekolteleri tasarlanmıştır.

Seçeceğiniz abiye modeline uygun tamamlayıcı nitelikteki makyaj ve aksesuar seçiminde özverili olmalısınız. Aksi takdirde abiye seçiminiz hüsranla son bulacaktır. Sade abiye modeli tercihinizde uygulamanız gereken makyaj tonlaması doğal ve sıcak renkler olmalı.

Sade abiye saç modelleri ile ilgili tercih edeceğiniz saç organizesi ise salık ve dalgalı saç modelleri, balıksırtı örgülü topuz, dağınık topuz, kolay ve son derece şık sade bir toplama ile uygulanacak saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Sade abiye modeli seçiminde sadece soluk ve mat renk kullanımını düşünmemelisiniz. Sade ve son derece canlı renk tonlamalarında abiye modellerini de tercih edebilirsiniz. Güzelliğine güvenen bayanlar tereddütsüz sempatikliğini ön plana çıkarmak ve gösterişten uzak sade bir imaj ile abiye modelinizi tercih ederek son derece şık ve zarif gözükebilirsiniz.