Pronovias Abiye Modelleri

Gelinlik modelleri bakımından en fazla tercih edilen markalardan bir tanesi olan Pronovias markası gelinlik modeli koleksiyonlarında olduğu kadar abiye modelleri bakımından da oldukça başarılı ve göz alıcı tasarımları oluşturmakta. Gerek renk seçenekleri gerekse koleksiyonda yer alan modelleri göz önüne alarak birbirinden şık ve ihtişamlı abiye modellerine ev sahipliği ettiğini görebilmekteyiz.

Kutlamalarda, etkinliklerde, mezuniyet, özel gün ve düğünlerde dilediğiniz Pronovias abiye modellerinden temin ederek son derece şık ve ihtişamlı bir kombin oluşturabilirsiniz. Modeller genellikle asil ve son derece şık bir modül oluşturmanıza katkı sağlayacak niteliktedir. Markanın çoğu tasarımı boydan olup sadeliğin beraberinde şıklığı ve göz alıcı olacak nitelikte bir tasarıma sahiptir.

Abiye modelleri yanında kullanacağınız ufak detaylı aksesuarlar ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Pronovias abiye modelleri gerek kumaş kullanımı bakımından gerekse detaylandırmalar bakımından oldukça kaliteli ve incelikli bir yapıya sahiptir.

Konsept uygulamanıza uygun olarak tercih edeceğiniz abiye modelleri ile oldukça şık ve ihtişamlı bir modül oluşturacaksınız. Kokteyl konseptin de daha hareketli ve dantel detaylandırmalarından tasarlanmış tül ağırlıklı tasarımlar yer almakta iken nikah konseptin de şapka aksesuarları ile bütünleştirilmiş pul ve taş işlemeli sade abiye modellerini gözlemlemekteyiz.
Kokteyl koleksiyonunda yer alan abiye modelleri ile birbirinden zarif ve şirin taş işlemeleri ile hareketlendirilmiş kısa abiye modellerinde özel günlerinizi hareketlendireceksiniz.

Kutlamalarda ve düğünlerde en moda son trend olarak konseptşer arasında yer alan abiye modellerini bulabilmeniz mümkün. Payetli modellerin ağırlıklı yer aldığı Pronovias abiye modelleri içinde tozlu renkler sırt dekoltesine sahip, bürümcek ve krepe kumaşları ile yalınlaştırılarak oluşturulan mükemmel abiyeler bulunmakta.

Uzun abiye modelleri ve kısa abiye modellerinin en şık modellerini bulabileceğiniz marka konseptlerinde geniş renk seçeneği yelpazesine sahip bir çok ürünü bir arada bulabilmeniz mümkün. Eski dönemlerde moda olan asil bir görününümü ön plana çıkaran ağır ve diğer yandan modern bir hal oluşturmuş parçalara Pronovias koleksiyonlarında rastlayabilirsiniz. Laguna, Lamia, Lakia, Fıdgy, Lamıva, Lanıla, Lasora, Fılıpa, Faro adlı abiye modelleri nikah konseptinde yer alan popüler abiye modelleri arasında en fazla ilgi gören modeller olmakta.