Sateen Sonbahar Gömlek Modelleri

Sateen giyim markasının kadınlar için geniş bir yelpaze halinde tasarladığı gömlekleri sonbaharda da şık bir duruş sergilemenizi sağlayacak. Adeta renklerle harmanlanmış olan gömlekler her renk ve çizgide beğeninize sunuluyor.

Sateen sonbahar gömlek modelleri içinde geometrik desene sahip olan gömlekler kadınların en sık kullandığı modellerin başında yer alacak. Oldukça trend bir görünümü olan kısa gömlekler Sateen kataloğunda da yer alıyor. Geometrik ve karışık renkli kısa gömlekler sonbaharda en çok kullanılan gömlek modelleri arasında yer alacak.

Tüllü, çiçekli, kendinden desenli, dantel detaylı, nakışlı ve ekose gömleklerin yanı sıra; yakası fularlı olan gömlekler katalogda yer alan sonbahar gömlek modelleri arasında yer alıyor. Yakası boncuklarla işlenmiş olan sonbahar tasarımlarında boncuklu ve pullarla işli olan gömleğinizi davetlerde kullanarak gecenin en zarif bayanı haline gelebilirsiniz.

Görmeye alışık olmadığımız detaylara yer verilen Sateen sonbahar gömlek modellerinde önü taşlı gömleklerle hem gündelik hemde geceye uygun tarz bir şıklık yakalayacaksınız. Renkler genellikle sonbaharın renklerine uygun olarak gömleklere aktarılmış. Kahverengi, krem, kiremit rengi, yağ yeşili, siyah, kırmızı gibi renklerin yanı sıra yaz mevsimini çağrıştıran renklerde gömleklerde sıklıkla kullanılmış. Özellikle de pembe ve mavi gibi renklerin sonbahar koleksiyonunda yer alması size yaz günlerinin soft havasını yaşatacak.