Şifon ve Dantel Detaylı Abiye Modelleri

Son yılların trendleri arasında yer alan şifon ve tül detay furyası abiye elbiseleri de etkisi altına almış durumda. Şifon ve dantelin harika birlikteliği ile abiye modelleri enerji kazanıyor. Nişan yapacak olanlar, özel bir yere davetli olanlar, kınaya gidecek olanlar için şifonlu ve tüllü abiye elbiseler farklı bir alternatif olacaktır.

Mükemmel bir gece elbisesi için aslında iki önemli şey var ki onlarda kaliteli kumaş ve özgün tasarım. Farklı model aramaktan sıkıldıysanız şifon ve dantel detaylar yardımınıza koşuyor. Dantelin zarifliği şifonun hafifliği ile buluşuna hayallerinizdeki gibi abiye elbise modeli ortaya çıkıyor.

Dış giyim olarak kullanılan feraceler artık özel gecelerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Özellikle tesettürlü hanımların tercihi olan ferace modelleri özel davetler için en ışıltılı haliyle abiyelerinizin üzerinden giyip çıkmak için sizleri bekliyor. Payetli, parlak kumaşlı, canlı renkli abiye elbiseler İslami giyimin mantığıyla ters düştüğü için dışarı çıkarken üzerinize ferace alarak bunu ekarte edebilirsiniz.

Son yılların trendleri arasında olan diğer parça ise pelerinler. Gerek nişan elbiselerinde gerekse abiye elbiselerde rahatlıkla kullanılabilen pelerinler davetlerde farklı bir tarz yaratıyor. Abiyenizin üzerinden alacağınız şık bir pelerinle özgün bir stil elde edebilirsiniz.