Sonbahar Davetleri İçin Tesettür Abiye Önerileri

Yaz günleri yerini artık serin Sonbahar mevsimine bırakıyor. Yeni sezonda sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla geçireceğiniz özel günler için ne giyeceğinize kadar verdiniz mi? Arkamızda bıraktığımız yaz davetlerinin akabinde sonbahar sezonu için yapacağınız hazırlıklarda sizlere ilham verecek en gözde tesettür abiye kombinlerini seçtik.

 

 

Siyah-Beyaz Abiye Takım Zerafeti

Yılın her mevsiminde şık olma gayreti içindeyseniz kıyafetlerinizde renk tercihinizi siyah ve beyazın asaletinden yana yapabilirsiniz. Bazıları bu renkleri çok klasik bulsa da siyah ve beyazın biraraya geldiğinde herhangi bir zamana ait olmayan şıklık sunduğu bir gerçek!

Mavinin Sakin Şıklığı

Mavi renk ve tonları gerek açık tenli kadınlara gerekse koyu tenli olan kadınlara çok yakışmaktadır. Özel gecelerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu renk şıklığınızı tamamlayacaktır. Kişide huzur ve dinginlik çağrıştıran bu rengi dilerseniz tek parça olarak kullanabilirsiniz.

Payetlerin Işıltılı Şıklığı

Özellikle genç hanımlar elbiselere ışıltı veren payetleri tercih edebilirler. Davetlerde giyeceğiniz abiye elbiselerinizde ufak payet detaylarıyla tarz yaratabilirsiniz. Özellikle pembe tonlarına çok yakışan payetli kombinler galerimizde sizleri bekliyor.

İkili Parçalar ile Fark Yaratın

Kapalılar için abiye modellerinde özellikle iki parçadan oluşan kıyafetler çok şık duruyor. Ayaklarınıza kadar uzanan düz elbiselerin üzerine giyeceğiniz parıltılı bir ceket harika bir kombin olacaktır.