TesettürAbiyeler

Tesettür bayanların şık ve zarif gözükmelerine hitafen tasarlanan abiye modelleri yeni sezon ürünleri ile vitrinlerimizde yerini almış bulunmakta. Tesettür abiye modelleri ile kapalı bayanların tarzına uygun şık ve ihtişamlı abiye modellerini gözlemlemekteyiz. Günümüzde öncelikli olarak hem tesettürlü hem de tesettürsüz bayanların ilgi duyduğu tesettür giyim ürünlerini mağazalarda, online satış yapan web sayfalarında ve butiklerde görebilmemiz mümkün.

Davetlerde ve özel günlerde oldukça şık ve gösterişli tesettür abiye modelleri ile istediğimiz an güzel bir kombin oluşturabiliriz. Tesettür abiye modellerinde kemer ve işleme detayları ön plana çıkmaktadır. Tesettür abiye modellerinde genellikle doğal ve canlı renk seçeneklerinden faydalanılmıştır. Bu renk tonlamaları krem, sütlü kahve, pudra, mürdüm, bordo, su yeşili ve gece mavisi renkleri olmakta.

Tesettür abiye modellerinde en fazla tercih edilen abiye modelleri ise pelerinli ve uzun kuyruklu olan abiye modelleri olmakta. Bu modeller genellikle orta boylu bayanlar için oldukça ideal bir model olmakta. Düz ve balık etek abiyeler ise kısa boylu bayanlar için ideal bir seçenek oluştururken kabarık abiye modelleri ise uzun boylu bayanlar için alternatif bir seçim olmakta. Tesettürlü abiye modellerden bütçenize ve vücut tipinize göre olan modelleri kolaylıkla bulabilmeniz mümkün. SefaMerve, Alvina, Armine, Nur Tuğba, Moda Nisa, Kayra gibi kaliteli ve bilindik markaları tercih edebilirsiniz.