Bindallı Kiralama

Kına gecelerinin adeta vazgeçilmezi haline gelen bindallılar kısa kollu, uzun kollu gibi seçeneklerle tasarlanmıştır. Kadife kumaştan oluşturulan giysimiz güpür işlemeleri ile detaylandırılmıştır. Son zamanlarda gördüğümüz modellerden yola çıkacak olursak özellikle de yaka detaylandırmasında tül bulunan modelleri son derece şık. Farklı bir tasarım isteyenler için ise çiçekli bindallı modellerini önerebiliriz. Bu modeller nadir görebileceğiniz son zamanın popüler modellerinden bir tanesidir. Renkli bir seçim yapmak isteyenler için ideal olan bu modelde genellikle straplez bir elbise üzerine tercih edilmektedir. Kaftan tercih etmediyseniz seçmiş olduğunuz abiyenizin üzerine bu tarz bir bindallı tercih edebilirsiniz. Bindallı kiralama konusunda şuanda bazı firmalar bu şekilde hizmet verirken bazılarında ise pandemiden dolayı sadece satılık bindallı ve kaftan alabilirsiniz.

Bindallı Modelleri

Bindallı modellerine göz attığımızda elbise modelinin yanı sıra şalvarlı bindallı modelleri de çokça tercih edilmektedir. Bu modeller rahat hareket edebilme olanağı olarak alternatif bir seçim. Renk seçeneği olarak Mor bindallı, yeşil bindallı, lacivert bindallı, kabarık bindallı, hint bindallısı, Hürrem Sultan bindallısı, zümrüt yeşili bindallı ve benzer özelliklerde daha bir çok bindallı modeli bulunduğunu söyleyebiliriz.

Kırmızı Bindallı

Kırmızı bindallı modelleri kına gecelerin bir nevi vazgeçilmezi diyebiliriz. Her ne kadar renk seçeneği olarak farklı renkler ile bindallılar tasarlanmakta olsa da kırmızı bindallı modelleri kına gecesini temsilen daha fazla tercih edilmekte.

Kaftanlar

Kaftanlar bindallı modelleri kadar rağbet görmekte olan bir giyim objesidir. Geleneksel olarak kaftan modellerine kına geceniz için göz atabilirsiniz. Kaftan astarsız olarak dikilmekte olan ve omuzlardan başlayarak topuğa kadar inen bir tür elbise de diyebiliriz. Kaftan modellerinde genellikle kullanılan işleme tonları altın veya gümüş detaylandırmalı olmakta. Kına gecelerinde abiye yerine kaftanları tercih edebilir. Yeni modellere göz attığımızda renk seçeneği olarak birçok çeşit kaftan modeli olduğunu söyleyebiliriz. Eğer abiye tercih etmeyecekseniz kaftan tek başına güzle bir seçim olacaktır.