Tozlu Giyim Kışlık Hırka Modelleri 2015

Bayanların zevklerine hitap etmeyi başarabilen Tozlu giyim markasının kışlık hırka modelleri birbirinden renkli görüntüleriyle sizi zirveye taşımaya devam edecek. Hırkalarda yer alan farklı çizgiler sayesinde kendinizi daha enerjik hissedebileceksiniz.

Tozlu giyim kışlık hırka modelleri 2015 sezonunda püsküllü ve saçaklı modelleriyle göz dolduruyor. Hırkalarda bulunan saçak detaylar daha çok etek kısmında yer alıyor. Boyu daha uzun gösteren etek ucundaki püsküller sayesinde aynı zamanda kıyafetlerinizde bir canlılık yaratmış olacaksınız.

Tüylü hırkaların yeri 2015 kataloğunda da değişmedi. Tozlu giyim her sene olduğu gibi kışlık hırka modelleri içinde tüylü hırkalara da yer verdi. İki renkten oluşan hırka modelleri Tozlu giyimin kışlık hırka modellerinin başında yer alıyor. En fazla kullanılan renk ikililerinden biride; siyah ve beyaz. Kadınların kış günlerinde favori renklerinden biri olan siyah rengi beyazla kontrast yapılarak hırkalarda başarılı şekilde kullanılmış.

Tozlu giyim markasının kışlık hırka modelleri içinde kapişonlu hırkalarda yer alıyor. Aynı zamanda kendinden desenli olan ve kısa boyutlarıyla dikkat çeken hırka modellerini kış mevsiminde gündelik olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kışlık hırkalar içinde yarasa kol hırkalar her sezon olduğu gibi 2015 kış sezonunda da sıklıkla kullanılacak modeller arasında yer alıyor.