Zara 2015 Kışlık Kaban ve Mont Modelleri

Zara giyim kış sezonunda kadınların ilgi odağı olmaya devam edecek. Modellerde yer alan farklı desen ve çizgiler kış kombinlerinizde size yardım edecek modellerden meydana geliyor. Rahatlığı ve zarafeti bir arada sunan kışlık kaban ve mont modelleri içinde kendinizi oldukça rahat ve trend hissedeceksiniz.

Zara mont ve kaban modellerinde şişme montlar bu sezonda trend olacak. Rahatlığın bir simgesi haline gelen şişme montların yanı sıra; sportif montlarda rastlamak mümkün. Aynı zamanda hacimli ve geniş kabanlar size kış mevsiminde hareket kolaylığı sağlayacak. Kış günlerinin dayanılmaz soğuklarında kendinizi sıcak tutarken aynı zamanda şıklığın tanımını da yapacaksınız.

Trend çizgilerden meydana gelen koleksiyonda kış renklerinin hakim olduğu bir koleksiyonla karşılaşacaksınız. Haki yeşil, siyah, lacivert ve kahverengi gibi renklerden oluşan Zara 2015 kışlık kaban ve mont koleksiyonunda uçuk renklerde yer alıyor. Sarı gibi renklerinde yer aldığı koleksiyonda canlı renkler daha çok kendini enerjik hisseden genç bayanlar tarafından tercih edilecek.

Zara 2015 kışlık dış giyim ürünlerinde şişme montların yakalarında yer alan kürk detaylarda modellere trend bir görünüm kazandırmış. Sezonun en iddialı parçaları arasında yer alan şişme montlar sıcak duruşları kadar kazandırdıkları şık duruş içinde tercih edilecek.