Trend Abiye Modelleri

Bayanlar hayatlarının her anında şık görünümlerinden hiçbir zaman taviz vermezler….

Acaba ne giysem? Hangi renk giysem? ve buna benzer birçok sorularla kafaları soru işaretleriyle kafa karıştırırlar. Özel bir günde nişanda veya davet gibi günler için ne giyecekleri düşüncesine kapılıp telaşlanırlar. Abiye modelleri bayanların en özen gösterdiği bir bölümdür bu yüzden en ince detayına kadar dikkat eder incelerler. Bizde size bu konuda yardımcı olacağız kafanızda soru işareti bırakmadan aşağıdaki bölümü okumadan geçmeyin sizlere birbirinden yaratıcı fikirler verip seçeceğiniz abiyeyi bulmanıza kolaylıkla yardımcı olacağız..

Özel günlerde ve davetlerde siz bayanlar ne giyeceğini çok düşünürler ve kararsız kalırsınız. Aslında kafa karıştırmaya hiç gerek yok nasıl bir makyaj yapmak istediğiniz belirliyse ona uygun abiye uydurabilirsiniz. Bu yıl tasarımcıların aldıkları bambaşka bir ilhamla harika abiyeler tasarlamışlardır. Çiçek desenli abiyeler çok şık olup göz kamaştırıyor sırt dekolteli abiyeler ise dikkat odağı olup hem asil hemde gayet şık görünmenize yardımcı olmaktadır.

Dantel detaylı abiye modelleri farklı bir görünüm yaratarak şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlıyor. Diğer abiye modellerinden çok daha farklı bir desen verilen Lataya modeli abiyeler oldukça şık gözüküyor ayrıca tül detaylı tek kol abiyeler de bu yıl moda oldukça iddalı ve şık gözüküyor. 2016 yılında modanın en ön sıralarda yer alan abiyelerden biri olan balık abiye modeli çok seksi iddalı ve gözler kamaştıran şık ve zarif bir görünümüyle sizin tüm ilgi ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlıyor.

Genç kızlar özel günlerde genel olarak mini abiyeler düşünürler. Yürek hoplatan mini ve seksi abiye modelleriyle gözleri üzerine çekiyor. Başka bir mini abiye modeli olarak ise önü kısa arkası uzun abiye modelleri tasarlanmıştır. Kayık yaka abiye modelleri de bu sezonda moda haberiniz olsun farklı bir tarz düşünürseniz.

Klasikten şaşmayan bayanlar için ise sade düz abiyeleri öneriyoruz hem sade hem şık bir görünüme sahip olmanız için. Renk olarak ne giysem diye düşünüyorsanız eğer enerjik bir ruha sahipseniz canlı renkler düşünebilirsiniz .Bu yıl abiyeler de moda olan ve en çok tercih edilen pastel renkler ise; su yeşili, pudra, limon sarısı, siyah bordo, turuncu, kırmızı vb. renkleri tercih edebilirsiniz. Her yıl modanın gözde renkleri arasında yer alan siyah renk hem asil hem zarif şık bir görünüme sahip olmanızı sağlamakta olup diğer yandan çok canlı renklerden kaçan bayanlar için klasik bir renk olup tercih edebileceğiniz abiye renkleri arasında yer alır.