Zara Abiye Modelleri

Zara Abiye Modelleri

Zara abiye modellerinin farklı duruşu kendini çizgilerinden belli eder. Aksesuarlı abiye modellerinin yanında sade görünümleriyle dikkat çeken Zara abiye tasarımları da bulunmaktadır. Zara abiye elbiselerde boyundan bağlamalı parlak ve pul işlemeli abiye modelleri de bulunmaktadır.

Ön kısımda hareketli olan abiye elbise modelleri de Zara abiye türleri içinde yer almaktadır. Uzun abiye elbiselerde mor gibi renkler oldukça popülerdir. Mor renkli uzun abiye elbise modelleri içinde ön kısmı kruvaze detaylı olan elbiseler sıklıkla kullanılmaktadır. Göğüs kısmında taşlı işlemeler olan detaylı elbiseler oldukça estetik görünmektedir. Zara elbise tasarımlarında aynı zamanda beyaz ve krem renkli tülden meydana gelen elbiselerde bulunmaktadır. Bu elbiselerin bazı noktalarında pul işlemeler bulunur. Pul işlemeler krem renkli elbiseleri oldukça yumuşak ve zarif göstermektedir. Zara elbise modellerinde kumaştan oluşan abiye elbiselerde yer alır. Bel ve yaka detaylara sahip olan bu elbiseler kadınların sık olarak tercih ettikleri elbise modellerinden biridir.

Zara abiye tasarımları arasında pencere yakalı abiye elbiselerde bulunmaktadır. Pencere yakalı elbiseler bant detaylarıyla son yılların en çok kullanılan elbise türlerinden biri haline gelmiştir. Tek omuz elbiselerde Zara kataloğunda her yıl yinelenen modelleri ile yer alan tasarımlardandır. Tek omuz ve omzunda çeşitli işlemeler yer alan bu elbiseler kadınların omuz dekoltesini daha ölçülü bir şekilde göstermesini sağlayacaktır.