Yeni Sezon Tesettür Abiyeler

Her yıl olduğu gibi bu sezonda da tasarımcıların aldığı bambaşka ilhamla size sundukları tesettür abiye modelleri ile harika renk desen ve modelleriyle baş döndürecek..

Bayanlar özel günlerde, davetlerde, genç kızlar için mezuniyetler de çok şık olmak istemektedirler. Bayanlar giyecekleri abiye için çok düşünürler haliyle mağazaları tek tek gezip bakarlar ve göz geçirirler bu sezon ne moda, hangi renk, hangi model gibi soru işaretleri kafalarda. Sizlere hazırlamış olduğumuz bu yazıda birden çok fikirler modeller tarzlar renklerle kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Bu sezonda raflarda yer alan en trend abiyeleri merak ediyoruz tabi bir göz geçirelim o zaman:

Genelde fizik ölçüleri ince ve uzun boylu bayanlarda çok hoş duran modellerden bir tanesi de balık model abiyedir. Oldukça zarif ve şık görünen balık abiye modeli giyecek kişinin fiziğiyle birlikte bütünleştiğinde harika bir görünüm sergileyecektir. İlkbahar yaz mevsimlerinde tercih edebileceğiniz çok hoş enerjik abiyeler raflarda yerlerini çoktan aldı haberiniz olsun. Enerjik ruhlara sahip olan bayanlar için bir kaç rengin bir arada bulunduğu ve çiçek deseni verilmiş abiyeler içinizi açacak. Tül üzerine işlenilmiş pul ve sim detaylı ışıltılı abiyeler çok moda gözleri kamaştıran parıltısıyla sizin görünümünüze de farklı bir hava katacaktır.

Uzun boylu ve bel ve kısmı ince olan bayanlar için önereceğimiz abiye modeli ise mevlana abiye modeli ayrıca basen sorunu olan bayanların sorununu ortadan kaldırıyor. Bel kısmından aşağısı oldukça geniş kesimli olduğu için kibar ve şık bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Hangi renk giysem düşüncesi içindeyseniz eğer beyaz ve sarışın tenli bayanlar için zümrüt yeşili renkteki abiyeler ten rengiyle uyumlu olup harika gözükmeniz için güzel bir seçim olacaktır. Diğer kumaş abiyelerden sıkıldıysanız farklı bir tür kumaş abiye düşünüyorsanız arıyorsanız onun içinde sizler için tasarlanmış olan abiye modellerimizden bahsedeceğiz: Sırf dantel abiyeler birbirinden güzel renklerle sezonda en trend abiye modelleri arasında yer almaktadır. Genç kızlar için özel gün davet ve mezuniyette giyeceği hem spor hem şık iki renkli abiyeler de çok moda mağazalarda karşınıza çıkacaktır..