Özduman Abiye Modelleri

En beğenilen abiye tasarımlarını bünyesinde barındıran Özduman yeni sezonda da iddialı tasarımlarla piyasaya giriş yaptı. Özel gecelerinizde size ideal bir şekilde eşlik edecek olan tesettür abiye modelleri her zevke hitap eden türden örneklere sahip.Beden, kumaş özellikleri, işleme detayları ile hedeflenen mekânda en şık kadın olmanızı garantiliyor.

Özduman Tesettür Abiye Kullanım Alanları

Abiye kıyafetler, günlük kıyafetlerden farklı olarak tasarlanan ürünlerdir.  İşlemeleri, tasarım özellikleri nedeniyle sıradan bir gezintide kullanımı tahmin edileceği gibi ilgisiz olacaktır. Ancak özel kutlamalar, nişan, nikah, düğün, kına gecesi, balo, otel yemekleri gibi zamanlarda bu gösterişli kıyafetlerden yararlanabilirsiniz.Hangi renk ve tasarım size hitap ediyorsa, eşarpla da şık bir kombin oluşturacak şekilde abiye modelleri ile hayatınıza şıklık kazandırabilirsiniz.

Özduman Abiye Modelleri

Çok farklı Özdum abiye modelleri olduğu düşünülürse, bunlardan öne çıkan örnekler şöyledir: Üst kısmı işlemleri düz lacivert elbiseler, krem rengi işlemeleri elbiseler, saten kumaştan yavruağzı renk işlemeleri elbise modelleri, pembe renk elbise üzerine altın sarısı işlemeli elbiseler, etek bölümü tüllü elbise modelleri, ceketli abiyeler, belden kemerli abiye modelleri, üst kısmı kare desenli biye modelleri vs. olarak sıralanabilir.

Elbise Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Öncelikle elbise seçimlerinde ne istediğinizi bilmeniz kritik öneme sahip bir konudur. Karmaşık düşüncelerle ve kendinize ne yakıştığını bilmediğinizde yapılan seçim de bunu yansıtır.  Renk ve tasarım olarak beğendiğiniz modelleri öne çıkarmalı ve bunlar arasından tercihlerinizi gerçekleştirmelisiniz. İkinci olarak fiziksel özelliklerinizi dikkate almanızda yarar var. Genelde fazla kilolardan şikayetçi olunduğu için bunu kapatmaya yönelik bir elbise seçimi kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Yan bölgelerdeki fazlalıklar için yüksek bel kemerli elbiseler ideal olabilir.  Eğer kollarınız ve omuz bölgesi çok geniş ve topluysa, üstü açık renk elbiseler yerine lacivert- siyah tonlara yönelebilir, desen detaylarını daha fazla öne çıkarabilirsiniz.  Boy açısından sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız, bel kısmı daha alçaktan kemerli olan elbiseler gövdenizi uzun gösterebilir. Bunun altına topuklu ayakkabı giyerek bir tık daha uzun görünebilirsiniz. Eğer normalden çok uzunsanız ve rahatsız oluyorsanız, bu durumda yüksek bel kemerler, ceketli abiye elbiseler dengeyi kuracaktır.Tesettür abiye elbiseler sizinle şekillenir.

Abiye Kombin Örnekleri

Eşarp ve tesettür abiye kombin örneği ile daha iyi kombin yaratabilirsiniz.   Pembe elbise ve altın rengi eşarp, lacivert elbise ve hardal sarısı eşarp, siyah elbise ve bordo eşarp, açık mavi abiye ve beyaz kombini öne çıkan Özduman abiye tesettür örneklerinden.