Yeni Trend Tesettür Abiye Modelleri

Son zamanlarda sadece başı açık olan bayanların değil tesettürlü olan bayanların da düğün nişan gibi önemli gün ve gecelerde birbirlerinden şık olduğu görünmektedir. Hiç bir bayanın fiziksel hali şık olmasına engel olmamalıdır. Bu nedenle eğer sizlerin de yaklaşan günlerde bir sevdiğinizin düğünü veya nişanı olacaksa ve şık tesettür abiye modeli arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Tercihte bulunurken öncelikle model konusunda kararlı olmanız gerekir. Daha sonra renklerini de ten renginize veya sevdiğiniz bir renge göre ayarlayabilirsiniz. Birçok ayrıntının hesap edilmek zorunda kalındığı o gün, modern tesettür abiye modeli tercihinde bulunurken de dikkat edilmesi gereken birtakım detaylar bulunmaktadır.

Şayet bel kısmınız ince ise rahatlıkla altın sarısı kemerli tesettür abiye modelini tercih edebilirsiniz. Sade modeller yerine birçok bayanın severek giydiği revaçta olan bir modeldir. Yok, eğer az da olsa kilonuz olduğunu düşünüyorsanız ceketli tesettür abiye modellerine bir göz atmanız yerinde olacaktır. Altına giyeceğiniz eteğin balık yerine daha salaş oluşuna dikkat etmeniz gerekir. Böylece kendinizi gideceğiniz özel gecede rahat hissetmenizi sağlayacaktır.