Yeni trend tesettür abiye modelleri

Son zamanlarda oldukça revaçta olan modern tesettür abiye modelleri bayanların oldukça tercih ettiği modeller arasındadır. Özel gün ve gecelerde uzun bir araştırma içine giren bayanlar tercihlerini alvina abiye modellerinden yana kullanmaktadır. Modacıların bu konuda incelikle tasarladıkları modeller arasında özellikle 2015 genç tesettür abiye modeli yer almaktadır.

Sonbaharın da gelişiyle birlikte tam da bu mevsimlerde giyinebileceğiniz modeller fotoğraflarda paylaşılmıştır. Eğer özel bir akşam yemeğine gitmek istiyorsanız bu durumda tercihinizi pudra pembesi abiye modelinden yana kullanabilirsiniz. Gecenin karanlığında bir kuğu gibi görünmenizi sağlayacak olan bu modeli beyaz ya da krem bir topuklu ile tamamlayabilirsiniz. Bu denli göze çarpmak istemiyorsanız o zaman pınar klasik abiye modellerini de tercih edebilirsiniz. Yalnız her ne kadar klasik de olsa başörtünüzü saten modellerden tercih ederseniz bu sizin demode görünmenize engel olacaktır, yoksa klasik giyinen birçok bayandan bir farkınız kalmamış olur.

Modern abiye modellerini mutlaka önü kapalı süet bir ayakkabı ile kombinlemelisiniz. Ayakkabınızın rengini giymeyi istediğiniz abiyenizin rengine göre ayarlayıp göz yoracak kontrastlıkta olmamasına dikkat etmelisiniz.