Zayıf Bayanların Giyinme Teknikleri

Zayıf Bayanların Giyinme Teknikleri

Pek çok bayanın güzellik anlayışının içerisinde kilo kavramı yer almaktadır. Bayanların pek çoğu zayıf olmaya ve bununla birlikte güzel bir görünüm elde etmeye çalışır. Bu sebepten ötürü diyet listeleri ve spora kendini vererek bir çalışma içerisine girer. Peki istediğiniz oldu. Zayıf bir görünüme kavuştunuz ama bundan sonra nasıl giyinmeli? Kıyafet tercihlerinde nelere dikkat etmeli? İşte bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Zayıf insanlar kıyafet konusunda avantajlı görünmektedir fakat bu tam da böyle değildir. Zayıf olmakta bazı problemleri içerisinde barındırmaktadır. Vereceğimiz ipuçlarını değerlendirerek bu problemleri aşmanız mümkün.

Zayıf İnsanlar İçin İpuçları

  • Bol ve salaş kıyafetlerden olabildiğince uzak durmaya gayret gösterin. Zayıf bir bedene sahip olduğunuz için bol kıyafet seçiminde bulunmak sizin ve kıyafetinizin bütünleşmesine engel olmaktadır. Bu yüzden vücuda oturan kıyafetleri tercih etmenizi önermekteyiz. Bunun yanı sıra kumaş seçimi de önem teşkil etmekte. Dökümlü ve kumaşı daha yoğun olan giysileri tercih etmeniz daha hoş bir görünüm kazanmanız önemli bir etkendir.
  • Zayıf insanların en çok yakındığı durumlardan birisi giymiş olduğu kıyafetin vücut hatlarını göz önüne sermemesi. Bu durumla baş etmek adına özellikle son yılların modası haline gelmiş olan peplum kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Dar ya da kalçadan aşağıya doğru gidildikçe bollaşan şalvar pantolon seçimleri de sizler için uygun bir tercih olabilir.
  • Bunların yanı sıra renk seçimini de dikkat etmenizde yarar var. Koyu renk ve tonları sizleri olduğundan daha ince ve uzun göstermektedir. Bu yüzden öncelikle siyah ve diğer koyu renklerden olabildiğince uzak durmaya gayret edin.
  • Renk uyumu da önem teşkil eden bir diğer durum. Vücudun üst kısımlarında kalçayı örten bluzları tercih edebilirsiniz. Zayıf insanlar için bir diğer pratik bilgide boyuna çizgiler yerine enine çizgileri barındıran kıyafetleri kullanmak. Bu size olduğunuzdan daha hoş bir görünüm kazandıracak.

Sırt Dekolteli Elbise Nasıl Giyilir

Sırt dekoltesini tercih eden kızlar diğer kızlara göre daha etkileyici ve çekici görünmektedir. Peki yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte daha fazla ön plana çıkan sırt dekolteli kıyafetler nasıl giyilmeli ve nasıl kombinler uygulanmalı?

Sırt dekolteli bir elbise tercihinde bulunuyorsanız aklınızda bulunması gereken husus arka kısım biraz şımarık olduğunda çok daha fazla akılda kalıcı alıyor ve önden daha şık bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.

Sırt Dekoltesi İle Birlikte İç Giyim

Öncelikle sırt dekoltesi ile birlikte tercih edilecek olan iç giyim konusunda bilgiler sunmak istiyoruz. İç giyim konusunda en ön plana çıkan durum ise sütyen seçimidir.

İlk olarak kıyafetin dokusu ve arka kısımdaki kesme derinliğine göre sütyen seçiminde bulunmalısınız. Öncelikli seçeneğiniz düşük yapıdaki sütyen modellerinden yana olmalıdır. Bu bele uyum sağlayacak ve göğüs kısmını yeteri kadar destekleyecektir.

Nur-Yerlitaş-Abiyeleri

Sırt Dekolteli Elbise Giyimi

  • Eğer sırt kısmındaki deriniz yeteri kadar bakımlı bir görünüme sahip değil ise bu hususu halletmenizde fayda var . Özellikle her gün duş almaya özen göstermeniz halinde ölü derilerden kurtulmanız içten bile değil. Böylelikle kusursuz bir cilde kavuşmak adına ilk adımı atmış bulunacaksınız.
  • Olduğunuzdan daha seksi bir görünüm elde etmek adına vücut hatlarının mükemmel bir biçimde ön plana çıkmasını sağlayan kısa sırt dekolteli dar kıyafetleri tercih edebilirsiniz.
  • Daha ışıltılı olmak istiyorsanız draping, pleliler bantlarını kullanmanızı önermekteyiz.
  • Sırt dekolteli kıyafeti giyindikten sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta duruşunuz. Kendinize güveninizin olduğunu etrafınızdakilere hissettirin, omuzlarınızı geri çekin ve düz bir şekilde durmaya özen gösterin.
  • Sırt dekolteli elbiselerle beraber aksesuar sayısını da azaltmanızda fayda var. Aşırı ayrıntı ve aksesuarlardan kaçının.

Nur-Yerlitaş-Abiye-Yeni-Sezon-Modelleri

FARKLI ABİYE MODELLERİ

Spor Abiye Modelleri

Elbette ki her bayanın kendine has bir tarzı var öyle değil mi? Bu durumda bir abiye kıyafet bile seçim yapılırken, oldukça farklı tasarımlara göz atmak isteniyor. Böylelikle sizlerde kendi tarzınıza uygun olan spor abiye modelleri arasından seçimler yapmak isteniyorsanız, daha çok midi ya da mini kesim detaylı ürünler arasından tercih etmeniz mümkün olmalıdır.

Dar kesim abiyeler

Elbette ki spor bir model olarak kendini göstermesi için, dar kesim detayları sizlere eşlik etmesi gerekecektir. Bel kesim detayı dar olan ve belinizi tamamen saran bir model, göğüs kısmında da dar kalıp olarak kendini göstermesi gerekmektedir. Göğüs dekoltenizi ortaya koyarken, kullanılan askı seçenekleri de daha ince ve gösterişli olması gerekmektedir. Fakat gösterişten kastımız, taş detaylı ya da ışıltılı modeller değil. Desenleri ile spor tarzı ortaya koyan modellerden seçimler yapılmalıdır. Taş detaylar ne kadar fazla ise, klasiklik o kadar çok ortaya çıkarken, sizleri daha ağır gösterebilecektir. Bundan dolayı spor kesim abiyeler seçerken, bu özelliklere dikkat etmeniz gerekiyor.

Dantelli kemerli modeller

Tabi ki spor bir model yine spor bir kemer ile de desteklenebilir. Her ne kadar dantel detaylar kullanılacak olsa da, abartıya kaçılmamalıdır. Bu konuda moda tasarımcıları en güzel ürünlerini kullanıcılarına sunarken, kullanılan kemer aksesuarlarında da özen göstermektedir. Bu ürünlere de yine spor elbise modelleri olarak ulaşabilmeniz mümkündür.