Cengiz Aktürk Abiye Modelleri

Cengiz Aktürk abiye modelleri arasında kadınları daha şık göstermeyi başaran abiye tasarımları yer alıyor. Geçmiş yıllarda olduğu gibi yeni sezonda da tasarım harikası olan abiyeler tasarlayan Cengiz Aktürk modellerinde kadınları zarif göstermeyi amaçlamanın yanı sıra; rahatlığı da aynı şekilde sunmaktadır.

Cengiz Aktürk abiye tasarımları daha çok modern çizgiler içermektedir. Sade giyinmeyi seven kadınların ilk adresi haline gelen koleksiyonda birbirinden şık farklı abiye çeşitleri yer almaktadır. Cengiz Aktürk abiye modellerinde her kadın için farklı zevklere hitap edebilen elbise çeşitleri bulunmaktadır. Uzun elbiselerin koleksiyonda daha çok dikkat çektiğini söylemek mümkün. Elbiselerin üzerinde yer alan ayrıntılar genellikle sade içerikli olup herhangi bir noktasıyla dikkat çeken elbiselerden meydana gelmektedir. Abiye elbise seçiminde çok uzağa gitmeden Cengiz Aktürk abiye koleksiyonuna göz atarak kendinize uygun bir elbise çeşidi bulabilirsiniz.

Cengiz Aktürk abiye koleksiyonu sadece bir mevsime özgü olarak üretilmemiştir. Koleksiyon içerisinde hem yazlık hem de kışlık elbise türleri mevcuttur. Kışlık abiye elbise türlerinde uzun kollu abiye çeşitlerine sıklıkla rastlanır. Yazlık abiye elbiseler ise daha çok kalın askılı ve şifon kumaşlardan meydana gelmektedir. Uzun elbiselerin şıklığını artırmak üzere tasarlanmış en önemli ayrıntılardan biri de; tek omuz detayıdır. Tek omuz ayrıntısıyla kadınları şık hale sokan elbiseler gri, pembe ve kırmızı renk tonlarındaki elbiselerden oluşmaktadır.

Abiye şapka modelleri

Abiye şapkalar abiye elbiselerinizi tamamlayan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Abiye şapkalarınızı kıyafetlerinizle tamamlarken spor kıyafetlerden uzak durmaya dikkat etmelisiniz. Tül, taş, tüy ve inci gibi ayrıntılar barındıran abiye şapka tasarımlarında aynı zamanda renkli modellerde bulunmaktadır. Beyaz ve krem gibi abiye şapkaların yanı sıra; kırmızı gibi şapka modelleri de abiye şapka renkleri içinde yer almaktadır.

Abiye şapka tasarımlarında dantel ve tül öğesinden sıklıkla yararlanılır. Ufak ve yuvarlak bir şapkanın ön kısmına dizayn edilen tüller gözleri örtecek şekilde uyarlanmıştır. Bu tül detayın üzerinde tüy gibi çeşitli aksesuarlarda kullanılabilir. Bazı abiye şapka modellerinde ise inci gibi detaylar bulunmaktadır. Abiye şapkaların etrafını saran inci detayları son derece şık görünür. Abiye kıyafetinizle uyum sağlamak adına farklı renk tonlarında abiye şapkalarda üretilmiştir.

Kırmızı abiye elbisenizle beraber kırmızı abiye bir şapka takabilir ve çekiciliğinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Bu tip şapkalarda yer alan en önemli ayrıntılardan biri de; farklı ve modern şekilleridir. Kimi zaman yuvarlak kimi zaman kare şeklinde karşımıza çıkan abiye şapkalar şıklık olarak birbiriyle yarışacak farklı süslemelere sahiptir.

Abiye şapkalar içinde bulunan büyük şapka türleri de dikkat çekici estetikliğe sahip şapka türlerinden biridir. Yan takılan ve tamamen tülden meydana gelen bu şapkalarda şapkanın rengine uygun olarak tüyler kullanılır. Bu şapkaların etek ve ceket kombinlerini tamamlaması son derece modern bir görünüm yaratmaktadır.

 

 

 

Alfa Beta abiye modelleri

Alfa Beta koleksiyonunda kadınların fiziğine hitap eden her tip elbise bulunuyor. Büyük beden abiye modelleri de üreten Alfa Beta tasarımcıları uzun ve kısa elbise tasarımlarıyla her zevke göre çeşitli abiye elbiselere imza atmış görünüyor.

Alfa Beta abiye türlerinde uzun elbiselere daha çok ağırlık verilmiş görünüyor. Siyah elbiselerin yeri önceki yıllara göre yine değişmemiş. Sırtı dekolteli olan elbiselerin yanı sıra; arkası tamamen dantellerle hareketlendirilmiş elbise modelleri de yer alıyor. Zariflik arayan kadınlar için ideal elbise türleri üreten Alfa Beta markası aynı zamanda büyük bedenli kadınlara hitap eden abiye elbise modelleriyle de ün yapmış markalardan biri haline gelmiştir.

Elbisenizde farklı çizgilerin yanında zariflik arıyorsanız; Alfa Beta elbise tasarımlarından ilham alabilirsiniz. Büyük bedenler için üretilen geniş kollu abiye elbiseler ve V yaka elbise kıyafetleriyle sizi olduğunuzdan çok daha fit gösterecek modeller içeriyor. Alfa Beta abiye elbiselerde aynı zamanda vücudunuzu daha ince gösterecek elbise modelleri de bulunuyor. Dar kesim elbiseler içinde kendinizi daha iyi hissedecek ve zarifliğinizi artırabileceksiniz. Vücudunuzu tamamen saran esnek kumaşlı elbise türleri içinde bütün gözleri üzerinize çekebilecek ve rahatlığın sınırlarında gezeceksiniz. Bacaklarınızı ortaya çıkarmak için model bulmakta hiç zorlanmayacak ve uzun şık elbiseler içinde yandan yırtmaçlı elbise modelinizle bütün dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Çeşitli modelleri kolaylıkla bulabileceğiniz Alfa Beta koleksiyonunda renkli elbiselerde sizi şıklıkta ön sıraya geçirecek elbiselerden biri olacak.