46 Beden Abiye Modelleri

Büyük beden olmak zaman zaman bayanlarımız için alışveriş yaparken kabus olur. Ama artık bu tarz düşüncelerden kurtulun. Neden mi? 58 beden dahi olsanız çok güzel elbiseler bulmanız mümkün oluyor. Tasarım sektörünün eskiye oranla, büyük beden bayanlarımızın da daha şık olması için en güzel elbiseleri hazırlamaya devam ediyor. Abiye modelleri olarak en çok tercih edilen bedenlerden biri olan 46 beden abiye modellerini hemen hemen birçok mağaza ve internet alışveriş sitelerinde bulunuyor. Yaklaşan özel gün davetiniz varsa ve siz güzel bir abiye arıyor ve 46 beden olmasını istiyorsanız, o halde doğru yerdesiniz. Tabi her marka ve mağaza kendi tarzını aktaran modellere yer verse de en çok tercih edilenleri bir araya topladık.

46 Beden Elbise Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

46 beden abiye modeli alırken vücudunuzu çok iyi tanımanız gerekir. Yani bazı bölgelerinizi saklayıp, bazı bölgelerinizi ortaya çıkaran tarzda modeller önemlidir. Örneğin; kollarınız kalın olduğunu düşünüyor ve kapatma ihtiyacı duyuyorsanız, omuz aşağı detayları olan ya da kolları uzun dantelli abiye modelleri düşünebilirsiniz. Bunun dışında bacaklarınız kalın ise bunu perdelemek adına uzun ve üst kısımları daha detaylı 46 beden abiye modelleri uygundur.

46 beden abiye modeli seçerken dikkat edeceğiniz bir başka detay ise elbisenizin tarzı. Özellikle bazı üretimciler beden büyüdükçe tarzında orta yaş bayanlara göre hitap ettiği elbiseler üretiyor. Bundan dolayı 46 beden otuzlu yaşlarda bir bayan bu tarz elbiselerden dolayı daha yaşlı abiye modelleri giymek zorunda kalıyor. Bu önlemek için sitemizde yer alan görsellerimizi tek tek inceleyin deriz. Böylece bu modellerden yola çıkarak en güzel 46 beden abiye elbise modelinizi tasarlayabilir ve alışveriş öncesi ne istediğinizi karar vermiş olacaksınız. Hatta isteğe göre aynı modelin aynısını diktirebilirsiniz.